Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
SSŃ
|

Gwałciciel chodzi wolno. Zaatakował w parku w Wielkopolsce

264
Podziel się

W miejscowości Szamotuły (woj. wielkopolskie) kilka dni temu miało dojść do brutalnego gwałtu. Sprawca nadal przebywa na wolności. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Gwałciciel chodzi wolno. Zaatakował w parku w Wielkopolsce
W parku w Szamotułach doszło do brutalnego gwałtu (Google Maps)

O zdarzeniu poinformował lokalny portal eszamotuly.pl. Informacja o gwałcie początkowo obiegła media społecznościowe. Nieznany sprawca miał zaatakować kobietę 2 grudnia wieczorem w Parku Zamkowym.

Brutalny gwałt w parku

Policja w rozmowie z portalem potwierdziła, że wspomniane zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Potwierdzam, iż w dniu 2 grudnia około godziny 20 w parku Zamkowym w Szamotułach doszło przestępstwa na tle seksualnym. Ze względu na dobro postępowania nie udzielamy na tę chwilę szczegółowych informacji - powiedziała asp. Sandra Chuda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, w rozmowie z eszamotuly.pl.

Policjantka dodała, że sprawca nadal jest na wolności. Funkcjonariusze starają się ustalić jego tożsamość i jak najszybciej zatrzymać przestępcę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia bądź poszukiwanego mężczyzny są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach pod numerem telefonu 47 77 32 211.

Zobacz także: Ustawa "Stop Aborcji" w Sejmie. Gorzki komentarz posła
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(264)
Pan Tomek
miesiąc temu
Zaatakował w Środzie Wlkp. Stolicą Województwa jest Poznań. Na studiach jeden Pan często wspominał o kozłach ofiarnych. Na oK.o 50lat.
4tajemnica fa...
2 miesiące temu
Jehowa powiedział do Mojżesza: ‛Wejdź do mnie na górę. Napiszę moje prawa na kamiennych tablicach i ci je dam’. Mojżesz wspiął się więc na górę i został tam 40 dni i nocy. W tym czasie Jehowa napisał na tablicach dziesięć ważnych praw i dał je Mojżeszowi. Prawa te są nazywane Dziesięcioma Przykazaniami. Mojżesz rzuca kamiennymi tablicami o ziemię Izraelici długo czekali na Mojżesza, aż zaczęli myśleć, że już nie wróci. Powiedzieli Aaronowi: ‛Chcemy, żeby ktoś nam przewodził. Zrób nam boga!’. Aaron powiedział, żeby dali mu swoje złoto, a potem przetopił je na posąg cielca, czyli młodego byka. Ludzie powiedzieli: ‛Ten cielec to Bóg, który wyprowadził nas z Egiptu!’. Zaczęli oddawać mu cześć i zorganizowali święto. Czy było w tym coś złego? Tak, ponieważ wcześniej obiecali czcić tylko Jehowę, a teraz złamali tę obietnicę. Jehowa widział, co się działo, powiedział więc do Mojżesza: ‛Zejdź do ludu. Nie posłuchali mnie i oddają cześć fałszywemu bogu’. Mojżesz zszedł z góry. W rękach miał dwie tablice. Kiedy zbliżył się do obozu, usłyszał śpiew. Potem zobaczył, że ludzie tańczą i kłaniają się cielcowi. Bardzo się rozzłościł. Rzucił na ziemię tablice z przykazaniami, a one się rozbiły. Od razu zniszczył cielca i zapytał Aarona: ‛Jak cię namówili, żebyś zrobił coś tak strasznego?’. Aaron odpowiedział: ‛Nie złość się. Wiesz, jacy oni są. Chcieli mieć boga, więc wrzuciłem ich złoto do ognia i tak powstał ten cielec’. Aaron nie powinien był tego robić. Mojżesz wrócił na górę i błagał Jehowę, żeby przebaczył ludowi.
Mrówka
2 miesiące temu
Czy, jak co roku, będą zbierane datki przez dzieci dla Owsiaka?
Tuleya
2 miesiące temu
Przepraszam za wyrażenie, Nitras, ma aby alibi?
Artur
2 miesiące temu
Ja prowadzę teraz sprawę Iwony. Iwony W. Proszę o komentarze, kontakt.
pawel-
2 miesiące temu
a Jacka Jaworka one juz znalazły , że o Iwonie wieczorek nie wspomnę ?
Observer
2 miesiące temu
Może jakiś "uchodźca"?
zielony
2 miesiące temu
Jak zajdzie w ciążę to gwałciciel nagrodę dostanie.
antyPOjebus
2 miesiące temu
Czyżby to koleś któregoś ze zwolenników PO-KO ?
Jasiu P
2 miesiące temu
To po koncercie dla Żołnierzy, może LUBEGA albo capitan Jack
Obciach
2 miesiące temu
Moderator jest wybitnym miłośnikiem przemocowych tekstów. Tolerancja porażająca.
JOGMD
2 miesiące temu
Czyżby żebrak który ma wpojone róbta co chceta?
Zyczliwy
2 miesiące temu
Ubogacenie a nie atak.....
Zygmunt
2 miesiące temu
A moja lubi gwałty .podnieca ją to dać namiar
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić