Gwałciciel chodzi wolno. Zaatakował w parku w Wielkopolsce

410

W miejscowości Szamotuły (woj. wielkopolskie) kilka dni temu miało dojść do brutalnego gwałtu. Sprawca nadal przebywa na wolności. Policja prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Gwałciciel chodzi wolno. Zaatakował w parku w Wielkopolsce
W parku w Szamotułach doszło do brutalnego gwałtu (Google Maps)

O zdarzeniu poinformował lokalny portal eszamotuly.pl. Informacja o gwałcie początkowo obiegła media społecznościowe. Nieznany sprawca miał zaatakować kobietę 2 grudnia wieczorem w Parku Zamkowym.

Brutalny gwałt w parku

Policja w rozmowie z portalem potwierdziła, że wspomniane zdarzenie rzeczywiście miało miejsce.

Potwierdzam, iż w dniu 2 grudnia około godziny 20 w parku Zamkowym w Szamotułach doszło przestępstwa na tle seksualnym. Ze względu na dobro postępowania nie udzielamy na tę chwilę szczegółowych informacji - powiedziała asp. Sandra Chuda, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Szamotułach, w rozmowie z eszamotuly.pl.

Policjantka dodała, że sprawca nadal jest na wolności. Funkcjonariusze starają się ustalić jego tożsamość i jak najszybciej zatrzymać przestępcę.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zdarzenia bądź poszukiwanego mężczyzny są proszone o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Szamotułach pod numerem telefonu 47 77 32 211.

Zobacz także: Ustawa "Stop Aborcji" w Sejmie. Gorzki komentarz posła
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić