aktualizacja 

Gwiazda Instagrama schowała się w łazience. Błagała fanów o pomoc

40

Brazylijska gwiazda Instagrama Kedma Oliveira ukryła się w łazience, skąd połączyła się za pomocą mediów społecznościowych ze swoimi fanami i prosiła, by pomogli jej wezwać policję. Chwilę wcześniej została pobita przez dorosłego syna swojego męża.

Gwiazda Instagrama schowała się w łazience. Błagała fanów o pomoc
27-letnia Kedma Oliveira została pobita przez swojego pasierba. (Instagram)

27-letnia Kedma Oliveira jest bardzo popularną influencerką w Brazylii. Na Instagramie ma niemal 400 tys. obserwatorów. Wraz ze swoim partnerem José Derlim wybrała się w noworoczną podróż do Florianópolis, nad oceanem. Para zabrała także dorosłego syna partnera 27-latki, José Derli Júniora oraz jego żonę Vanessę.

Dramat gwiazdy rozegrał się w ubiegłą niedzielę, kiedy doszło do awantury między 27-latką a jej dorosłym pasierbem. José Derli Junior miał uderzyć ją kilkanaście razy w twarz, rozcinając wargę.

Przestraszona Kedma Oliveira z zakrwawionymi ustami zamknęła się w łazience i za pomocą relacji na Instagramie zwróciła się do swoich fanów z dramatycznym apelem. 27-latka prosiła o pomoc w wezwaniu policji. Pokrzywdzona próbowała sama wcześniej wezwać policję, jednak bezskutecznie.

Zobacz, co zrobił z moimi ustami, moją ręką. Nie mogę tego wytrzymać. Tylko mnie obarczają winą, bo są bogaci, mają pieniądze - mówiła Kedma w relacji.

Jak potwierdziła lokalna telewizja NDTV RecordTV na podstawie rozmowy z żandarmerią, Oliveirę znaleziono w łazience hotelowej. Była przerażona i nie chciała wyjść z toalety. W hotelu były ślady krwi. Pasierb influencerki trafił do aresztu, jednak szybko go opuścił, po wpłaceniu kaucji.

27-latka trafiła do szpitala, gdzie opatrzono jej rany i założono szwy. Brazylijska gwiazda zapowiada, że rozstanie się ze swoim mężem przez to, że nie powstrzymał swojego syna. José Derli junior w mediach społecznościowych twierdził, że relacja jego macochy nie jest prawdą i udowodni to w sądzie – informuje brazylijski portal G1.

Zobacz także: Zamieszki w USA. Zwolennicy Trumpa szturmują Kapitol
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić