Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
GGG
|
aktualizacja

Gwiazda programu "Złomowisko PL" potrzebuje pomocy. Wystartowała zbiórka

53
Podziel się:

Internauci solidaryzują się z bohaterem programu "Złomowisko PL". W sieci wystartowała zbiórka pieniędzy dla Edka, który niedawno stracił nogę.

Gwiazda programu "Złomowisko PL" potrzebuje pomocy. Wystartowała zbiórka
Edek - bohater programu Złomowisko PL (Facebook, Złomowisko PL)

Fani serialu "Złomowisko PL" przeżywają ciężkie chwile. 1 stycznia 2021 roku opublikowano informację o śmierci ikony programu. 31 grudnia zmarł Marek Pawłowski. Okazuje się, że los nie oszczędzał również jego kompana Edka.

Popularny Edek kilka tygodni przed śmiercią Marka stracił nogę. Amputacja była konieczna z powodu jego walki z cukrzycą. Widzom znany był problem zdrowotny bohatera programu. W jednym z odcinków mężczyzna nie mógł być obecny w pracy z powodu operacji usunięcia palca od stopy.

Internauci postanowili pomóc swojemu ulubieńcowi. Na portalu zrzutka.pl powstała zbiórka pieniędzy na protezę nogi. Organizatorzy w momencie jej rozpoczęcia nie znali jeszcze ceny przedmiotu. Kwotą, którą założono uzbierać, było 50 tysięcy złotych. Jak dotąd udało się już zebrać 79 proc. celu.

Złomowisko PL

"Złomowisko PL" emitowane jest na Discovery Channel od 2015 roku. Program cieszy się wysoką oglądalnością. Przedstawia losy złomiarzy z całej Polski. Ulubieńcami oglądających było kultowe trio z Pruszkowa. Słynący z donośnego głosu Marek zbierał złom wraz z synem Januszem i kolegą Edkiem.

Zobacz także: 2020 był rokiem ważnych zmian dla kierowców. W życie zaczął wchodzić wyczekiwany pakiet
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(53)
Jan
rok temu
Takich rodzin, które straciły ojców i mężów jest wiele. Tylko,że inni pozostają w cieniu. Marek miał szczęście, że był popularny. Chociaż higienicznego trybu życia to on nie prowadził- a był po udarze.
kalif
rok temu
zegnai przyjacielu ,,pozostanieszw nas na zawsze
Koniec
rok temu
Gwiazdy, SuperNowe na cały ekran
Polak
rok temu
Niech zbiera złom. Wole na Dzieci dać!
Fan z Kępna
rok temu
Edek dużo zdrowia i szybkiego powrotu do niego .Wszelkie kondolencje dla Rodziny Marka .Marek to nie był zwykły człowiek Marek to był i będzie wzorem do naśladowania dla innych to był taki człowiek jedynym w swoim rodzaju . BĘDZIE NAM GO BRAKOWAĆ . MAREK SPOCZYWAJ SPOKOJNIE KOLO BOGA NASZEGO
To nie mleko
rok temu
Ja to się lituję nad rumuńskimi ssakami leśnymi. Ssą i w dzień i w nocy i w słońcu i w deszczu. To jest ciężka praca
Mark
rok temu
Marku spoczywaj w pokoju .Edziu życzę dożo zdrowia , bardzo fajne osobowości .
Monika
rok temu
Wstyd żeby taki kanał jak Discovery nie zafundował protezy dla bohatera swojego dokumentu tylko zbiórka potrzeba żeby pomóc. WSTYD DISCOVERY
Doc.
rok temu
Kto chce,pomaga. Kto nie pomaga, niech się nie odzywa.
Mateo
rok temu
Bóg rzekł do Marka, zapraszam do Siebie, lecz Marek Mu odpowiedział, Nie Nie Panie Boże jeszcze w piekle jest wielki kocioł do zabrania, tam zaczekam na mojego przyjaciela Edka i przyjedziemy razem odkupić nasze winy. Żegnaj Marku
Jarek Siwy
rok temu
A jak!!! Krzyknol Marek w niebie jak usłyszał o zbiórce 👏👏👏
Marcin legis
rok temu
Mareczku na zawsze w naszej pamięci
Trójmiasto
rok temu
Ludzie czy chociaż raz nie będziecie hejtować. Tychy co nagle odeszli. To nas nie powinno obchodzić czy dostali od telewizji pieniądze? Co z nimi zrobili? Marek był specyficzną Postacią która ciężko pracowała. I pokazała jakie są obliczą zabierania złomu. Kondolencje dla Rodziny. A dla Edzia życzymy dużo zdrowia i szybkiego powrotu do zdrowia. Chodzi o sam fakt Pomoc drugiej Osobie. Mamy pytanie kiedy się odbędzie pogrzeb Marka.
Kudłaty
rok temu
A dlaczego nie pisali najpierw o panu Edku? ???że stracił nogę tylko później jak Marek zmarł wcześniej też potrzebował pomocy a nie dopiero jak Marek zmarł.Musi ktoś umrzeć żeby dopiero komuś pomóc! !!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić