Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Marek Pawłowski nie żyje. "Krzykacz" z programu "Złomowisko PL" zmarł w sylwestra

299

Marek Pawłowski nie żyje. Uczestnik serialu telewizyjnego Discovery zmarł w czwartek wieczorem. Nie jest znana jeszcze przyczyna jego śmierci.

Marek Pawłowski nie żyje. "Krzykacz" z programu "Złomowisko PL" zmarł w sylwestra
Nie żyje Marek "Krzykacz" Pawłowski (Facebook)

Zbieracz złomu z Pruszkowa i gwiazdor programu "Złomowisko PL", zmarł niespodziewanie w sylwestrową noc. Mężczyzna był często nazywany przez widzów "Krzykaczem". W mediach społecznościowych pożegnało go wielu przyjaciół oraz fanów programu.

Nie żyje "Krzykacz" z programu "Złomowisko PL". Odszedł w sylwestra

Znajomi Marka Pawłowskiego potwierdzili informację o jego śmierci. Mężczyznę pożegnano w ciepłych słowach w mediach społecznościowych. Według relacji, "Krzykacz" zmarł w Sylwestra około godziny 20, jednak na razie nie są znane żadne bliższe szczegóły, nie podano także przyczyny zgonu.

31 grudnia 2020 o godzinie 20.00 zmarł Marek "Krzykacz" Pawłowski, który był znany z programu Złomowisko PL. Niestety już nie wpadnie po jakiś złomek. Niech spoczywa w pokoju – napisano na facebookowym profilu Za Kółkiem.

Znany złomiarz z Pruszkowa nie żyje. "Będzie nam go bardzo brakowało"

Wiadomość pojawiła się na wielu stronach powiązanych z motoryzacją. Prowadzący w mediach społecznościowych profil Vintage Garbage potwierdzili, że odszedł "Król Złomu". Dodano, że to bardzo smutna wiadomość.

Marek był niesamowicie pozytywnym i uśmiechniętym człowiekiem i takim go zapamiętamy... Będzie nam Ciebie bardzo brakować Marku – pożegnano mężczyznę na profilu Vintage Garbage.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Obejrzyj także: Polak w szkockim skupie złomu. Dogadał się bez słów

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić