Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Henio z "M jak miłość" ma poważne problemy. Dramat Tadeusza Chudeckiego

16

Dramatyczne chwile przeżywa Tadeusz Chudecki. Henio z "M jak miłość" znalazł się w trudnej sytuacji finansowej. Wszystkiemu winny jest koronawirus.

Henio z "M jak miłość" ma poważne problemy. Dramat Tadeusza Chudeckiego
Tadeusz Chudecki w sporych tarapatach (ONS)

Koronawirus mocno uderzył w nasze życie codzienne. Wywrócił je praktycznie o 180 stopni. Mnóstwo osób boleśnie odczuło te zmiany. Głównie przez pryzmat finansowy.

Sytuacja materialna wielu ludzi po prostu uległa pogorszeniu. Tak stało się chociażby w przypadku Tadeusza Chudeckiego, który gra Henia w "M jak miłość".

Od przeszło 7 miesięcy jestem pozbawiony jakiejkolwiek możliwości pracy w zawodzie, bo instytucje kultury, w których dotąd pracowałem, są praktycznie zamknięte - napisał na Facebooku.

Tadeusz Chudecki w ogniu krytyki

Po tym wyznaniu w stronę aktora popłynęło bardzo dużo nieprzychylnych słów. W związku z tym Chudecki postanowił doprecyzować swój wpis.

Nie pisałem, że umieram z głodu ani że proszę Państwo o pomoc. Pisze ten post dlatego, że od życzliwych Rodaków otrzymałem wiele propozycji: podjęcia pracy w PGRze, przy macaniu kur i ubiegania się o etat w publicznych toaletach czy sprzedaniu okularów (ktoś je wycenił na 7 stów). Były też (ale rzadkie) pozdrowienia i słowa zrozumienia. Tym z Państwa bardzo serdecznie dziękuje - przekazał .
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić