Aniela Siwek| 
aktualizacja 

Hillary Clinton o Donaldzie Trumpie. "Na samą myśl robi mi się niedobrze"

4

Hillary Clinton powiedziała, że myśl o ​​drugiej kadencji Trumpa dosłownie przyprawia ją o mdłości. Dodaje także, że jej zdaniem wielu republikanów nie popiera obecnego prezydenta, ale nie może się do tego przyznać.

Hillary Clinton o Donaldzie Trumpie. "Na samą myśl robi mi się niedobrze"
Donald Trump traci poparcie nawet w republikańskim Teksasie. (PAP)

Hillary Clinton w jednym z odcinków podcastu "New York Times" wyznała, co sądzi o ewentualnej drugiej kadencji Donalda Trumpa. Powiedziała, że ta myśl dosłownie przyprawia ją o mdłości.

Dosłownie robi mi się niedobrze na myśl, że będziemy mieć jeszcze cztery lata tego nadużywania i niszczenia naszych instytucji. I niszczenia naszych norm i naszych wartości. I osłabienie naszego przywództwa. A lista jest jeszcze długa - powiedziała w nowym podcaście, który zostanie wyemitowany w poniedziałek.

Jej zdaniem republikanie są "pozbawieni kręgosłupa". Dodaje jednak, że po czterech latach kadencji Trumpa wielu z nich czuje to samo co ona.

Zobacz także: Koronawirus. Prof. Andrzej Fal o konsekwencjach protestów dla sytuacji epidemicznej
Większość republikanów będzie chciała zamknąć ten rozdział. Chcą, żeby odszedł, tak samo jak my, ale nie mogą tego powiedzieć publicznie – dodaje.

Liczne sondaże pokazują, że kandydat demokratów Joe Biden wygrywa. Jednak w niektórych stanach różnica jest niewielka, a eksperci orzekli, że wygrana Bidena wcale nie jest pewna. Donald Trump w niedzielę na wiecu w New Hampshire, powiedział, że Hillary Clinton ma więcej energii niż Biden i to ją ceni bardziej jako przeciwnika w wyborach.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić