o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

To pogrąży Joe Bidena? Nagranie pojawiło się na chińskim portalu

28
Podziel się

Na chińskim portalu GTV zamieszczono zdjęcia i nagrania wideo, na których rzekomo widnieje Hunter Biden. Syn kandydata Partii Demokratycznej ma na nich zażywać narkotyki i uprawiać seks. Strona, która upubliczniła materiały, należy do Steve'a Bannona, byłego doradcy Donalda Trumpa.

To pogrąży Joe Bidena? Nagranie pojawiło się na chińskim portalu
bESJgIUl

Jak informuje "Daily Mail", na nagraniach i zdjęciach zarejestrowano mężczyznę, który współżyje jednocześnie z kilkoma kobietami. Bohater filmiku zażywa również niedozwolone substancje. Na razie nie zostało jednak oficjalnie potwierdzone, czy to rzeczywiście Hunter Biden, czy tylko ktoś do niego podobny.

Wybory w USA. Steve Bannon uzyskał nagrania kompromitujące Joe Bidena?

Jeśli autentyczność materiałów zostanie potwierdzona, zaszkodzą one nie tylko Hunterowi Bidenowi, lecz także jego ojcu. Na jednym z filmów pojawiły się oskarżenia skierowane do Joe Bidena. Kandydatowi na prezydenta USA zarzucono, że jest kontrolowany przez Komunistyczną Partię Chin.

bESJgIUn
Kandydat na prezydenta USA Joe Biden jest w stu procentach kontrolowany przez Komunistyczną Partię Chin jako jeden z najbardziej udanych politycznych przykładów programu BGYest, a także elementem planu 3F KPCh, który ma na celu upadek, upadek, upadek (Stanów Zjednoczonych – przyp. red.) – cytuje zarzuty wobec Joe Bidena "Daily Mail".
Zobacz także: Zobacz też: USA. Debata Trump-Biden. Były minister kibicuje Donaldowi Trumpowi. Tłumaczy, dlaczego

Portal GTV, na którym ukazały się materiały, należy do Media Group GTV. Została ona założona w kwietniu 2009 roku przez Steve'a Bannona, byłego doradcę Donalda Trumpa, i Guo Wengui, chińskiego miliardera.

bESJgIUt

Steve Bannon w 2016 roku pełnił funkcję szefa kampanii prezydenckiej Donalda Trumpa. W 20 sierpnia 2020 roku Bannon został aresztowany w Nowym Jorku pod zarzutem defraudacji kilkuset tysięcy dolarów, wpłaconych jako darowizny dla organizacji non-profit.

Jak zwraca uwagę "Daily Mail", do publikacji nagrań i zdjęć doszło na 10 dni przed wyborami prezydenckimi w USA. W konsekwencji pojawiły się podejrzenia, że materiały zostały celowo spreparowane w celu kompromitacji kandydata Partii Demokratycznej.

bESJgIUu

"New York Post" podaje, że w kwietniu 2019 roku do serwisu komputerowego w Wilmington w stanie Delaware oddano laptopa. Sprzęt rzekomo należał właśnie dla Huntera Bidena. John Paul Mac Isaac, właściciel serwisu, miał znaleźć na dysku twardym e-maile, których treść wskazywała na przekroczenie uprawnień przez Joe Bidena. Jak twierdził, zrobił kopię materiałów i przekazał go władzom.

Nie potwierdzono, czy filmy i zdjęcia – o ile są autentyczne – zostały odnalezione właśnie na laptopie Huntera Bidena. Sam Joe Biden konsekwentnie zaprzecza, aby zarzuty wysunięte na podstawie e-maili były uzasadnione.

Wybory w USA odbędą się 3 listopada. W przedwyborczych sondażach prowadzi Joe Biden.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESJgIUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(28)
mila
rok temu
kiedy wreszcie nauczymy się oceniać ludzi poprzez ich własne dokonania a NIE przez pryzmat ojców czy dziadków?
barbarossa
rok temu
Wszyscy są siebie warci .....
EXE
rok temu
Ja nie chcę nic mówić, ale obiektywnie stwierdzam, jeśli wygra Biden to lewaczki jeszcze chwilę porządzą, a później nie będzie czym rządzić. Przez 30 lat zniszczyli praktycznie całkowicie USA. Są w stanie zniszczyć wszystko. Trump w rzeczywistości jest jedynym sensownym wyborem.
bESJgIUP
Joe Black
rok temu
Kontrolę w pełni przejęła demencja.
JasnePełne
rok temu
Czyli co, Trump człowiekiem Kremla, Biden Komunistycznej Partii Chin?! Ładnie tam mają 😂
Lolo
rok temu
To co? Pojarać nie można? Clinton jarał, dłubał "cygarem" w vaginie Moniki Levincky i nikogo to nie raziło. A teraz wielki raban bo syn Bindena też...
***
rok temu
Nie jest to nic z porównaniem do upokorzeń które Trump narzuca na siebie każdego dnia. Pomarańcza zostanie usunięta, niestety nie ma szans na wygrana drugi raz.
Vhj
rok temu
Poproszę takie substancje co mi pozwolą obsłużyć kilka kobiet
HAARP
rok temu
Jeśli żółtki próbują Bidenowi szkodzić, to jest to najlepsza możliwa rekomendacja dla tego kandydata.
Oburzony
rok temu
I weź tu oddaj laptopa do seriwsu :/
prawda
rok temu
Chiny mają nim sterować i na jednym z swoich serwerów wystawiają kompromitujący materiał. No genialnie. W Polsce ta logika pewnie by chwyciła, ale w USA nie sądzę. Tam jest zbyt dużo mądrych i świadomych ludzi.
Mr. ??
rok temu
Na D. Trumpa już wyszły powiązania z J. Epstinem, Maxwell ... tyle że nie tylko jego bo i Clintonowie byli elity z USA, UK w tym rodzina królewska, Kalifornia, Hollywood ... Czas na Bidenów bo wybory
gość
rok temu
Ach ci synowie nowo-bogatych .Podobnie cierpi Martyniuk .
bESJgIUH
gość
rok temu
Na zdjęciu z tatusiem wygląda jak nasz rodzimy Trzask .Nawet podobny uśmiech .
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić