Hiszpania. 52-latka zgwałcona na plaży dla nudystów

112

Turystka została zaatakowana na plaży w biały dzień. Zaatakował ją 30-latek, który przewrócił kobietę, a następnie brutalnie zgwałcił. Po wszystkim ukradł jej telefon i torebkę.

Hiszpania. 52-latka zgwałcona na plaży dla nudystów
Zdj. poglądowe. (Wikimedia Commons, Berit from Redhill, Surrey, UK)

Do zdarzenia doszło w południowo-wschodniej części Hiszpanii, na plaży zlokalizowanej w pobliżu kurortu Mazarron. Plaża, na której przebywała 52-latka, to popularne miejsce wśród nudystów.

52-latka chciała się poopalać, wcześniej jednak zamierzała zażyć kąpieli. Kiedy podeszła do wody, podbiegł do niej nieznajomy 30-latek. Turystka zaczęła krzyczeć. Błagała o pomoc, ale nikt nie przychodził.

52-latka zgwałcona i okradziona na plaży. Przybiegli za późno

Do zapłakanej kobiety przyszli ludzie z okolicy, którzy w końcu usłyszeli przeraźliwy płacz. Gdy zobaczyli 52-latkę, jeszcze przez chwilę był z nią gwałciciel. Uciekł jednak, zanim wezwano służby.

Przerażoną i zapłakaną kobietę zabrano do szpitala. Być może ktoś pomógłby jej wcześniej, gdyby nie fakt, że plaża, choć popularna, jest miejscem zlokalizowanym na uboczu. Jest także podzielona na fragmenty, które zwykle zajmują pojedynczo turyści, szanujący prywatność innych.

Policja poszukuje sprawcy napadu. Świadkowie byli w stanie jedynie opisać ubiór mężczyzny, a także określić jego wiek. Wiadomo, że napastnikiem była osoba czarnoskóra - informuje gazeta "La Verdad".

Zobacz także: Warunki do pracy zdalnej. "Zapewnienie ich jest obowiązek pracodawcy"
Autor: HNM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić