Policja szuka tego człowieka. Skandaliczne zachowanie pieszego w Gdańsku

265

W Gdańsku doszło do bardzo niebezpiecznej sytuacji. Policja poszukuje mężczyzny, który zaatakował gazem pieprzowym na skrzyżowaniu obcą kobietę.

Policja szuka tego człowieka. Skandaliczne zachowanie pieszego w Gdańsku
Policja poszukuje mężczyzny (Gdańska policja)

Do niepokojącego zdarzenia doszło 19 maja w Gdańsku. Na ulicy Partyzantów na skrzyżowaniu tuż za pasami pewna kobieta zatrzymała swój samochód. Nagle podszedł do niej mężczyzna, którego wcześniej minęła. To, co wydarzyło się później przeszło jej najśmielsze wyobrażenia.

Nieznany mężczyzna postanowił zaatakować kobietę. W tym celu otworzył drzwi jej samochodu od strony pasażera i popsikał jej twarz gazem pieprzowym. Napastnik po przeprowadzonym ataku niezwłocznie uciekł z miejsca zdarzenia. Nie wiadomo, dlaczego dopuścił się tego czynu. Być może zdenerwowało go, że kobieta zatrzymała się za, a nie przed przejściem dla pieszych.

Sprawą zajęła się gdańska policja. Jeden z kierowców nagrał swoim rejestratorem jazdy wizerunek napastnika. Funkcjonariusze liczą, że pomimo słabej jakości zdjęć komuś uda się go rozpoznać. Osoby, które mają jakiekolwiek informacje na ten temat proszone są o kontakt na numer telefonu 47 74 11 553.

Zobacz także: Powrót kapitału i nowa ulga w Polskim Ładzie. Minister finansów: te pomysły zostaną dobrze odebrane przez rynek
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić