Horror podczas wizyty w parku. Amerykanka cudem przeżyła

3

W jednym z parków w amerykańskiej Filadelfii doszło do przerażających wydarzeń. Kobieta została przetransportowana do szpitala po tym jak została podpalona. W wyniku ataku doznała poparzeń ponad 60 proc. powierzchni ciała.

Horror podczas wizyty w parku. Amerykanka cudem przeżyła
Amerykanka przeżyła koszmar (GoFundMe)

Dramatyczne wydarzenia rozegrały się 16 czerwca. Ok. 23:30 straż pożarna została wezwana do ugaszenia pożaru na terenie Harrowgate Park w Filadelfii. Niestety na miejscu odkryto, że wśród płomieni znajduje się kobieta.

Poszkodowaną okazała się Alyssa Morales. Kobieta została niezwłocznie przetransportowana do szpitala, gdzie lekarze wprowadzili ją w śpiączkę. U kobiety stwierdzono poparzenia drugiego i trzeciego stopnia na ponad 60 proc. powierzchni ciała. Niestety, bardzo mocno ucierpiała twarz 36-latki.

Dwa dni lekarzom zajęła identyfikacja poszkodowanej. Obecnie w szpitalu wraz z 36-latką przebywa jej matka. Leah Ann Morales jest zdruzgotana sytuacją, w której znalazła się jej córka. Kobieta ma świadomość, jak bardzo ucierpiała Alyssa.

Ona będzie żyć, ale do końca życia będzie odczuwać skutki tej napaści - powiedziała Leah Ann Morales.

Alyssa Morales doznała poparzeń w wyniku podpalenia. Według policji 36-latka miała zostać oblana cieczą i podpalona przez mężczyznę i kobietę, z którymi wdała się w bójkę. Mundurowi wszczęli śledztwo w sprawie tego dramatycznego ataku. Los nie oszczędzał jak dotąd poszkodowanej. Według jej matki Alyssa była osobą bezdomną i walczyła z uzależnieniem od narkotyków.

Nigdy nikogo nie skrzywdziła, tylko siebie. Ona jest po prostu narkomanką, zbłąkaną. Poszła do college'u i po prostu wpadła do tej dziury - opowiedziała matka poparzonej.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić