aktualizacja 

Internauci płaczą ze śmiechu. Hit polskiego Facebooka

201

Wiele radości internautom sprawiło nagranie wideo opublikowane przez Lubuskich Łowców Burz. Autorowi udało się uchwycić bezradne pisklę próbujące zjeść robaka. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Internauci płaczą ze śmiechu. Hit polskiego Facebooka
Pisklę było bezradne (Facebook)

Lubuscy Łowcy Burz po raz kolejny trafili w gusta internautów. Na facebookowym profilu pojawiło się nagranie wideo, które rozczuliło internautów. Również i tym razem opublikowany materiał miał charakter przyrodniczy. Rolę główną w filmiku odegrało pisklę.

Autor opublikowanego nagrania uchwycił niesamowity moment. Na 15-sekundowym klipie widać walkę o pożywienie bezradnego pisklaka. Młody osobnik bezskutecznie stara się zjeść z ziemi robaka. Niestety ptak nie potrafi znaleźć skutecznego sposobu, gdyż jak zauważono, proces wygląda zupełnie inaczej niż w gnieździe, gdzie był karmiony przez matkę.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Bezradność pisklaka rozczuliła wielu internautów. Komentujący wypisali swoje przemyślenia dot. obejrzanej przez nich sceny. Jedna z nich porównała nagraną sytuację do wyprowadzki młodego człowieka od rodziców. Filmik cieszy się ogromną popularnością. Jak dotąd udostępniono go ponad tysiąc razy.

Kiedy w końcu wyprowadzasz się od rodziców i nie wszystko idzie tak łatwo jak ci się wydawało - zażartowała internautka.
Biedny czeka aż samo wpadnie do dzioba - napisał komentujący.
Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić