Szukała swojego ukochanego psa. Pomogła jej zdobywczyni Oscara

14

Chelsea Blackwell czuła rozpacz, gdy zgubiła swojego jamnika o imieniu Blue. Pupil spędził z nią aż 15 lat i nie wyobrażała sobie, że mogłaby go stracić. Na szczęście ktoś znalazł czworonoga i była to... Hilary Swank! To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Szukała swojego ukochanego psa. Pomogła jej zdobywczyni Oscara
Chelsea Blackwell poszukiwała swojego 15-letniego jamnika. Nigdy nie wpadłaby na to, że pomoże jej zdobywczyni Oscara (Facebook, Chelsea Blackwell)

Jak informuje portal Good News Network, Blue zagubił się w trakcie wizyty w Albany w stanie Nowy Jork. To rodzinne miasto właścicielki czworonoga, która natychmiast wyruszyła na poszukiwania ukochanego psiaka.

Zdobywczyni Oscara pomogła zagubionemu psu wrócić do domu

W ramach poszukiwań ukochanego psa Chelsea Blackwell jeździła po ulicach Albany, wypytując przechodniów, czy widzieli Blue. W pewnym momencie zauważyła policjantów i osoby trzymające kamery. Czym prędzej zaczepiła kogoś z grupy, wyjaśniając, że zaginął jej jamnik.

Zauważyłam na ulicy osiem radiowozów i osoby z kamerami, więc pomyślałam, że może wywiązała się strzelanina. Zapytałam ich, czy ktoś może widział małego brązowego psa – relacjonowała Chelsea Blackwell (Good News Network).
Zobacz także: Zobacz też: 67- latka wrzuciła kocięta w reklamówce do rzeki. Uratowała je przypadkiem przechodząca kobieta

Ku zaskoczeniu Blackwell osoby stojące na ulicy nie tylko spotkały jej psa, lecz także wiedziały, gdzie obecnie się znajduje. Gdy zaczęła dopytywać o szczegóły, okazało się, że czworonogiem zaopiekowała się gwiazda, po którą zaraz zadzwonią. Właścicielka jamnika szybko przekonała się, że to nie był żart.

Po chwili obok Blackwell zatrzymało się auto z pojazdu wysiadła Hilary Swank. Dwukrotna zdobywczyni Oscara podała Blue prawowitej właścicielce, która z radości ucałowała czworonoga. Nie zapomniała przy tym podziękować aktorce, a ta zaproponowała, aby zrobiły sobie pamiątkowe zdjęcie, oczywiście z cudownie odnalezionym psiakiem.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić