Robert Czykiel| 

Horror w Kostrach. 21-latek zatłukł sąsiada pięścią

598

Alkoholowa posiadówka pod sklepem spożywczym w Kostrach skończyła się tragicznie. 55-letni mężczyzna został pobity. Młodszy kompan zatłukł sąsiada na śmierć.

Horror w Kostrach. 21-latek zatłukł sąsiada pięścią
(parczew.lubelska.policja.gov.pl)

Kostry to niewielka wieś w województwie lubelskim, która liczy niewiele ponad pół tysiąca mieszkańców. Jedna z posiadówek alkoholowych, która miała tam ostatnio miejsce, skończyła się tragicznie.

Horror w Kostrach. 55-latek brutalnie pobity

"Fakt" ustalił okoliczności wstrząsającego zdarzenia. 55-letni mężczyzna w pewnym momencie zwrócił uwagę swojemu kompanowi, że ten odnosi się do niego bez szacunku. Dla 21-letniego Piotra N. był to powód, by na swojego sąsiada rzucić się z pięściami.

Znacznie starszy mężczyzna nie miał żadnych szans. Piotr N. był w takiej furii, że pięściami zatłukł swojego kompana na śmierć. Wprawdzie obsługa sklepu wezwała pogotowie do zalanego krwią i nieprzytomnego 55-latka, ale było już za późno.

Zobacz także: Twierdzi, że zabił 500 kobiet. Historia seryjnego mordercy

Zaskakujące jest także zachowanie zabójcy po przyjeździe policji. 21-latek tłumaczył, że jego sąsiad spadł z roweru i przestał się ruszać. Obrażenia jednak nie pozostawiały wątpliwości, że ofiara została brutalnie pobita.

Piotr N. trafił do aresztu i grozi mu do 10 lat więzienia. "Fakt" ustalił, że we wsi budził postrach i często szukał okazji do bójek.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić