Robert Czykiel| 

Horror w pociągu na Hel. Gwałciciel ze Śląska. Bulwersujące szczegóły

439

36-latek upatrzył sobie w pociągu kobietę. Najpierw prawił jej komplementy, a gdy zostali sami w przedziale, próbował ją zgwałcić. Na szczęście inni pasażerowie w porę zareagowali.

Horror w pociągu na Hel. Gwałciciel ze Śląska. Bulwersujące szczegóły
W pociągu na Hel prawie doszło do gwałtu (Pixabay)

Horror rozegrał się w piątek 7 sierpnia późnym wieczorem w pociągu, jadącym z Bohumina przez Łebę na Hel. Koszmar rozpoczął się pomiędzy Częstochową a Radomskiem. Jak informuje "Super Express", prawie doszło do gwałtu.

Chciał zgwałcić kobietę w pociągu na Hel

Sprawcą był 36-letni mężczyzna z województwa śląskiego. Po wejściu do jednego z przedziałów szybko upatrzył sobie samotną kobietę. Na początku nękał ją, zasypując komplementami. Wtedy jeszcze nie posunął się dalej, bo w pobliżu siedział inny mężczyzna.

Gwałciciel ruszył do ataku, gdy świadek wyszedł do toalety. 36-latek został sam na sam ze swoją ofiarą. Najpierw uderzył ją pięścią w twarz. Potem rzucił ją na ziemię i próbował zedrzeć z niej ubranie, aby ją zgwałcić.

Zobacz także: Wpadł prosto na tory. Zobacz nagranie z monitoringu

Na szczęście ofiara zachowywała się na tyle głośno, że usłyszeli ją pasażerowie z innych przedziałów. W porę przyszli z pomocą i zatrzymali gwałciciela.

- Szczególnie bulwersujące jest to, że sprawca działał w stanie nietrzeźwości, miał 0,7 promila. A po drugie wykorzystał przewagę i zaatakował osobę, która miała rękę na temblaku. Kobieta nie miała żadnej możliwości obrony, dobrze, że ludzie usłyszeli jej krzyk - mówi Tomasz Retyk z Prokuratury Rejonowej w Radomsku.

Gwałciciel został aresztowany. Usłyszał zarzuty usiłowania zgwałcenia oraz naruszenia czynności narządów ciała na okres nie dłuższy niż siedem dni. Będzie badany przez psychiatrę, seksuologa oraz psychologa. Co ciekawe, na koncie ma już 3-letnią odsiadkę w więzieniu za rozbój.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić