o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Horror w pociągu na Hel. Gwałciciel ze Śląska. Bulwersujące szczegóły

286
Podziel się

36-latek upatrzył sobie w pociągu kobietę. Najpierw prawił jej komplementy, a gdy zostali sami w przedziale, próbował ją zgwałcić. Na szczęście inni pasażerowie w porę zareagowali.

Horror w pociągu na Hel. Gwałciciel ze Śląska. Bulwersujące szczegóły
W pociągu na Hel prawie doszło do gwałtu (Pixabay)
bDnFRnIR

Horror rozegrał się w piątek 7 sierpnia późnym wieczorem w pociągu, jadącym z Bohumina przez Łebę na Hel. Koszmar rozpoczął się pomiędzy Częstochową a Radomskiem. Jak informuje "Super Express", prawie doszło do gwałtu.

Chciał zgwałcić kobietę w pociągu na Hel

Sprawcą był 36-letni mężczyzna z województwa śląskiego. Po wejściu do jednego z przedziałów szybko upatrzył sobie samotną kobietę. Na początku nękał ją, zasypując komplementami. Wtedy jeszcze nie posunął się dalej, bo w pobliżu siedział inny mężczyzna.

Gwałciciel ruszył do ataku, gdy świadek wyszedł do toalety. 36-latek został sam na sam ze swoją ofiarą. Najpierw uderzył ją pięścią w twarz. Potem rzucił ją na ziemię i próbował zedrzeć z niej ubranie, aby ją zgwałcić.

bDnFRnIT
Zobacz także: Wpadł prosto na tory. Zobacz nagranie z monitoringu

Na szczęście ofiara zachowywała się na tyle głośno, że usłyszeli ją pasażerowie z innych przedziałów. W porę przyszli z pomocą i zatrzymali gwałciciela.

- Szczególnie bulwersujące jest to, że sprawca działał w stanie nietrzeźwości, miał 0,7 promila. A po drugie wykorzystał przewagę i zaatakował osobę, która miała rękę na temblaku. Kobieta nie miała żadnej możliwości obrony, dobrze, że ludzie usłyszeli jej krzyk - mówi Tomasz Retyk z Prokuratury Rejonowej w Radomsku.

Gwałciciel został aresztowany. Usłyszał zarzuty usiłowania zgwałcenia oraz naruszenia czynności narządów ciała na okres nie dłuższy niż siedem dni. Będzie badany przez psychiatrę, seksuologa oraz psychologa. Co ciekawe, na koncie ma już 3-letnią odsiadkę w więzieniu za rozbój.

bDnFRnIZ

Czytaj także:

bDnFRnJu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(286)
don Vito
4 miesiące temu
"Szczególnie bulwersujące jest to, że sprawca działał w stanie nietrzeźwości, miał 0,7 promila" - tak, to jest najbardziej bulwersujace.
konduktor
4 miesiące temu
Dla gwałciciela - psychiatra, seksuolog, psycholog ...a dla poszkodowanej, co prokuratura zrobiła???
Takaprawda
4 miesiące temu
Mam nadzieję że ta pani była w spodniach i w koszuli po szyję bo jak nie to powiedzą że porowokowała ubraniem
bDnFRnJv
Bronisław
4 miesiące temu
Ale odraz bez trzech specjalistów?,bo ja mam wyznaczone do doktora psychicznego na grudzien juz prawie rok temu.No to se wezne i to wszystko przemyśle jak przy śpieszyć
sdfsdfsd
4 miesiące temu
skoro już miał odsiadkę to znaczy jest poczytalny więc po co badanie psychiatryczne
Najnowsze komentarze (286)
niemozliwe
3 miesiące temu
"Usłyszał zarzuty usiłowania zgwałcenia oraz naruszenia czynności narządów ciała na okres nie dłuższy niż siedem dni". A matura z j.polskiego to na pewno zdana?
real
3 miesiące temu
"... Usłyszał zarzuty usiłowania zgwałcenia oraz naruszenia czynności narządów ciała na okres nie dłuższy niż siedem dni." kto to pisał???
cmxxcm
3 miesiące temu
Miedzy Częstochową a Radomskiem doszło do przestępstwa. Co ma do tego ...Hel(na samej północy Polski) ? Pamiętam ze szkoły z lekcji logiki: "Dlaczego władca turecki Sulejman-3ci nosił zielone szelki ?" Właściwa odpowiedz : ŻEBY MU SPODNIE NIE OPADŁY.
Uwaga
3 miesiące temu
Pewnie wyborca PiS-u.
zazdrosny
3 miesiące temu
a nasz ksiądz ma cztery młode gosposie
rene
3 miesiące temu
może to ksiądz ? chociaż oni wolą chłopców
hehe
3 miesiące temu
wział sobie do serca , ze mozna okazywac swoje uczucia i potrzeby w miejscach publicznych ...
bello
3 miesiące temu
I chciał się uwinąć, zanim drugi pasażer wróciłby z toalety? W pociągu z dykty, gdzie wszystko słychać i po wszystkim nie ma dokąd uciec? Nie o gwałt tu chodziło, tylko o zapewnienie sobie wiktu i opierunku przed zimą.
bDnFRnJn
Goldengecko
3 miesiące temu
To jeszcze ci co zareagowali będą ciągani po sądach czy przypadkiem gwałcicielowi nic się nie stało i czy nie należy mu się odszkodowanie od tych co zareagowali
!o!
4 miesiące temu
co seksuolog mu powie? skoro seksuolodzy nowocześni, postępowi psycholodzy zachęcają >róbta co chcetadaj upust fantazjomorientacjaporno nie jest złe< i t p. bzdury.... to co mu teraz powie?!? to, że wykonał czyn karalny to i tak skaże go prawo, seksuolog niepotrzebny...
zxcqwa
4 miesiące temu
w stanie nietrzeźwości, miał 0,7 promila. kto był a anglii ten wie
zxcqwa
4 miesiące temu
Ktoś wie dlaczego moja żona chce jechać na Hel?
Aaaallottt
4 miesiące temu
Jak dla mnie recydywista który już odsiedział wyrok I znowu łamie prawo w taki sposób że należy mu się kolejny wyrok powinien trafić za kratki na dożywocie. Bo po co taką osobę wypuszczać na wolność skoro to nic nie dało . Tym bardziej resocjalizacja , cokolwiek innego. Dożywocie I sprawa załatwiona. A nie że znowu wyjdzie na wolność za 5 lat i znowu będzie chciał kogoś zgwałcić lub dokona rozboju. Podobnie jak trafiają do paki ludzie za narkotyki, przemyt, kradzieże itd..na kontach pochowane miliony, trafi do paki na kilka lat , wyjdzie i jest ustawiony do końca życia. Co to za prawo? Kto je pisał ? Dożywocie. Wtedy dwa razy pomyśli czy mu się opłaca kraść, przymycać narkotyki czy nimi handlować. Jak dostanie dożywocie to mu te pieniądze nie będą potrzebne. Problem rozwiązuje się sam .
cyrk
4 miesiące temu
Chyba chodziło o gwałtu rety, gdyż nie ma takiego przestępstwa.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić