GGG| 
aktualizacja 

Horror w Rosji. Przerażające znalezisko na drodze

20

Przerażające zdjęcia z Rosji opublikował Nikołaj Trufanow. Na drodze w Kireńsku w obwodzie irkuckim znaleziono ludzkie kości. Sprawą zajęła się specjalnie powołana komisja.

Horror w Rosji. Przerażające znalezisko na drodze
Drogowcy rozrzucili na drodze kości (Facebook, Николай Труфанов)

Przerażającego odkrycia dokonał pewien Rosjanin. Nikołaj Trufanow znalazł na drodze w Kireńsku w obwodzie irkuckim ludzkie kości. Członek lokalnego Zgromadzenia Ustawodawczego opublikował na Facebooku zdjęcia, wraz ze wpisami, w których opisał całą sytuację.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Na pierwszej fotografii widać ludzką czaszkę leżącą na drodze. Na drugiej kości zmieszane z nawierzchnią. Mężczyzna ustalił, że najprawdopodobniej ziemia, której użyto do wyrównania drogi, została wzięta z cmentarza. Trufanow zapowiedział, że zgłosi sprawę właściwym służbom i dopilnuje, aby sprawcy zostali ukarani.

Nawet nie potrafię opisać, jakie to okropne. Mam nadzieję, że organy ścigania jak najszybciej zbadają to, co się stało. Dopilnuję, aby sprawcy zostali ukarani - napisał Trufanow na Facebooku.

Nie wiadomo, do kogo należą rozsypane kości. Sprawą zajmie się powołana specjalna komisja śledcza. Na pobliskim cmentarzu pochowano ofiary wojny domowej po wybuchu rewolucji październikowej. Zapewne właśnie stamtąd drogowcy wzięli ziemię. Internauci spekulują i nie wykluczają, że kości mogą należeć do zamordowanych w wyniku stalinowskich represji lub osób niedawno zaginionych.

Zobacz także: Nieoczekiwany finał drobnej stłuczki. Staranował ogrodzenie placu budowy
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić