Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

#Hot16Challenge2: Zeus opowiada o nominowaniu Andrzeja Dudy

14

Andrzej Duda w poniedziałek zaskoczył wszystkich odpowiedzią na nominację do udziału w #Hot16Challenge. Nagranie rapującego prezydenta od razu stało się hitem sieci. Raper Zeus, który nominował głowę państwa, nie jest jednak zadowolony z występu Andrzeja Dudy.

#Hot16Challenge2: Zeus opowiada o nominacji dla Andrzeja Dudy
#Hot16Challenge2: Zeus opowiada o nominacji dla Andrzeja Dudy (YouTube.com)

Andrzej Duda odśpiewał swoje 16 zwrotek ku uciesze internautów. Opublikowane w poniedziałek nagranie prezydenta nie zyskało jednak wielkiego uznania w środowisku raperskim. W mocnych słowach skrytykował je m.in. Ryszard Peja, przy okazji dostało się także raperowi Zeusowi, który nominował Andrzeja Dudę.

Andrzej Duda w #Hot16Challenge. Zeus tłumaczy nominację

Kamil Rutkowski (pseud. Zeus) w nagraniu zamieszczonym na Youtube powiedział, że nie spodziewał się odpowiedzi prezydenta. Chciał zwrócić uwagę rządzących na problem, który jednak jego zdaniem ponownie został zignorowany przez Andrzeja Dudę.

Mam wrażenie, że opinie, takie jak zawarte w mojej zwrotce, nie interesują rządzących. Niestety, mimo iż prezydent opublikował swoje nagranie, to nadal tak uważam - powiedział Zeus.

Raper wytknął politykom przyczyny powstania #Hot16Challenge. Celem drugiej edycji tej akcji jest zbieranie pieniędzy dla lekarzy. Zeus podkreślił, że cała zbiórka powstała tylko dlatego, że rząd nie jest w stanie zapewnić ochrony pracownikom służby zdrowia.

Gdyby rządzący potrafili poradzić sobie z tą sprawą, nie byłoby potrzeby robienia takiej zbiórki. Myślę więc, że nagranie prezydenta było ruchem PR-owym - podkreślił Zeus.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić