Leon Malinowski| 

"Hotel Paradise". Niczego się nie wstydzą. Widzi ich cała Polska

125

Niektóre pary występujące w "Hotelu Paradise" absolutnie nie mają hamulców i dają upust swoim uczuciom. Podczas poniedziałkowej odsłony popularnego reality-show doszło do namiętnych zbliżeń.

"Hotel Paradise". Niczego się nie wstydzą. Widzi ich cała Polska
Seks w "Hotelu Paradise" (Kadr z "Hotelu Paradise")

Temperatura w "Hotelu Paradise" non stop rośnie. Uczestnicy dbają o to, by widzowie absolutnie się nie nudzili. Przy tym zaspokajają też swoje potrzeby.

W poniedziałek w hotelu było niesamowicie gorąco! Szczególnie w łóżkach uczestników reality-show. Kamil i Julia najpierw się pokłócili, by następnie pogodzić się na drodze miłosnego uniesienia. Działo się!

Bardzo mocno zbliżyli się do siebie również Dominika i Artur. Wiele wskazuje na to, że tę parę rzeczywiście łączy uczucie. Niektórzy jednak w to powątpiewają. Czas zweryfikuje, czy są wobec siebie szczerzy i czy są sobie pisani.

Trwa ładowanie wpisu:instagram

"Hotel Paradise". Nowa godzina emisji

Od 5 października TVN7 rozpoczęło emisję "Brzyduli". W związku z tym "Hotel Paradise" rozpoczynać się będzie później niż do tej pory. Od wtorku popularne reality-show obejrzymy o 20:30.

Przypomnijmy, że "Hotel Paradise" serwuje swoim fanom materiały premium. To, czego nie zobaczycie w telewizji, dostępne jest na platformie Player. Bez cenzury.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić