"Królowa życia" z Olsztyna. Okazało się, że ma 16 lat

72

Olsztyńska policja ustaliła tożsamość 16-latki, która kilka dni temu płaciła skradzionymi kartami płatniczymi za zakupy w sklepach. Teraz jej sprawą zajmie się sąd rodzinny.

"Królowa życia" z Olsztyna. Okazało się, że ma 16 lat
16-latka z Olsztyna płaciła skradzionymi kartami. (Policja)

W ubiegły czwartek 1 października policja z Olsztyna opublikowała na swoim profilu na Twitterze nagranie z monitoringu, na którym widać jak młoda dziewczyna w okularach próbuje dokonać zakupów za pomocą kilku kart. Nastolatka użyła jednej karty, po chwili sięgnęła po drugą i próbowała zapłacić zbliżeniowo. Jak się okazało, kary były kradzione.

Dzisiaj funkcjonariusze KMP Olsztyn informują, że nastolatka określana przez niektóre media jako "Królowa życia", która posługiwała się cudzymi kartami płatniczymi, dzięki publikacji wizerunku została już namierzona. Okazało się, że włamań na cudze konta bankowe dokonała 16-letnia dziewczyna. Jej sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny.

Jak udało się dowiedzieć redakcji o2 16-latka pochodzi z Olsztyna, ale na co dzień uczy się w Wielkiej Brytanii. Policja ustaliła, że nastolatka dokonała trzech płatności na kwotę ok. 100 złotych. Oficer prasowy KMP w Olsztynie nie podaje jednak szczegółowych informacji na temat dziewczyny ze względu na jej niepełnoletność.

16-latka pochodzi z Olsztyna, ale na co dzień uczy się w Wielkiej Brytanii. Ostatnio przyjechała do rodziców w odwiedziny. Jej sprawą zajmie się teraz sąd rodzinny - mówi o2 podkom. Rafał Prokopczyk, oficer prasowy z KMP Olsztyn.
Zobacz także: Ważne informacje dla wszystkich płacących kartą
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić