Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aniela Siwek
|

"Tam żyje coś wielkiego". Zaskakujący odczyt sonaru w jeziorze Loch Ness

24
Podziel się:

W jeziorze Loch Ness znajdującym się w Szkocji sonar wykrył tajemniczy kształt o długości ponad 9 metrów. Nie wiadomo co dokładnie może znajdować się na dnie, ale odkrycie już wywołało ekscytację u osób wierzących w potworach z Loch Ness.

"Tam żyje coś wielkiego". Zaskakujący odczyt sonaru w jeziorze Loch Ness
Na dnie jeziora Loch Ness wykryto tajemniczy kształt. (SWNS , NEWSPIX.PL)

W Szkocji w jeziorze Loch Ness wykryto tajemniczy kształt. Przedmiot lub zwierzę ma 9 metrów długości i znajduje się na głębokości poniżej 150 metrów.

Kształt został uchwycony za pomocą sonaru należącego do Cruise Loch Ness. Według właściciela łodzi nie ma mowy o pomyłce i na dnie jeziora naprawdę leży sporych rozmiarów przedmiot lub zwierzę.

Wierzę, że głęboko w Loch Ness żyje coś wielkiego, kto wie, co to może być, ale chcę wierzyć, że to Nessie. Ekspert od sonaru przyjrzał się temu i powiedział, że jest prawdziwy. Na pewno coś tam jest – powiedział Ronald Mackenzie, który dokonał odkrycia.
Zobacz także: Zdjęcie z Loch Ness. Poruszenie w sieci

W ubiegłym roku aż 18 razy zgłaszano różne anomalie związane z jeziorem Loch Ness. Wiele osób miało także widzieć legendarnego potwora. Badania przeprowadzone w 2018 roku wykazały, że mityczne stworzenie przynosi 41 milionów zysków dla gospodarki. Dzieje się tak głównie dzięki turystom oraz poszukiwaczom.

We wrześniu ubiegłego roku naukowcy z Nowej Zelandii potwierdzili, że w jeziorze może coś żyć. Zasugerowali jednak, że prawdopodobnie jest to wyjątkowo duży węgorz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
NibyNico
7 miesięcy temu
Prawdopodobnie jest to loch'a karpia wędrownego z Jeziora Kamionkowskiego.
ISLA
2 lata temu
JAKI TO DOBRY ZBIEG OKOLICZNOŚCI ŻE TE ''ZWIERZĘ" ODKRYŁ AKURAT KTOŚ KTO MA BEZPOŚREDNI INTERES ŻEBY LEGENDA ŻYŁA NADAL !!!???
Taaa
2 lata temu
Potwór z Loch Ness to węgorz i jest to udowodnione naukowo. Żadna bajka.
nick
2 lata temu
cos musza robic aby przyciagnac turystow :)
Angus MacLeod
2 lata temu
Loch to szkockie słowo oznaczające jezioro. W języku angielskim mamy lake ( jezioro). Tak wiec proszę poprawić, pisać poprawnie. Powinno być w jeziorze Ness bądź w Loch Ness. A tak to wyszło w jeziorze jeziorze Ness.
emeryt
2 lata temu
w sumie...
Babidi
2 lata temu
9m? Cos wielkiego? To jakaś kpina, ze 150m dostrzec coś o wymiarze 9m i mówić że to coś wielkiego? Szkoda dalej komentować.
Takkyu
2 lata temu
No proszę 9 metrów i przynosi ponad 40 milionów zysku gospodarce... U nas kaczor ma 1,68 i same straty... Jednak wielkość ma znaczenie...
taaa
2 lata temu
Przedmiot lub zwierzę.... lub? Jak zwierzę, to by się przemieszczało a ja nie wierzę, że sonar by tego nie wychwycił. Dajcie już sobie spokój z bajkami.
Dagmara LGBT
2 lata temu
Trzeba wypompować wodę i wtedy się dowiemy.
2347
2 lata temu
To pewnie kaczynski
wedkujmy
2 lata temu
Użyjcie Garmina z panoptixem w pełnej wersji, i będzie elegancko widać co to jest.
Polak
2 lata temu
To Elvis
Sta nick
2 lata temu
Bez komentarza
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić