Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Świąteczny żart polskiej policji. Zdjęcie robi wrażenie

132

Policjanci zamieścili w mediach społecznościowych żartobliwy wpis. Funkcjonariusze ostrzegają w nim przed świątecznym szałem zakupowym. Przypominają, że nie wszystkie zielone rośliny muszą od razu oznaczać choinkę.

Świąteczny żart polskiej policji. Zdjęcie robi wrażenie
Policja zamieściła w mediach społecznościowych żartobliwy wpis (Facebook)

Zdjęcie pojawiło się w piątek na Facebooku. Widać na nim funkcjonariusza Centralnego Biura Śledczego Policji podczas likwidacji plantacji konopi indyjskich. Fotografia utrzymana jest w zielonej kolorystyce.

Wszystkim, którzy szukają idealnej choinki bożonarodzeniowej przypominamy, że nie wygląda ona tak – napisano na policyjnym profilu.

Zamieścili zdjęcie z plantacji konopi. Internauci komentują

Zdjęcie odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Wpis zebrał ponad 4 tysiące reakcji. Część internautów wydaje się wyraźnie rozbawionych żartem.

I świat uratowany – napisał jeden z użytkowników.

Inna osoba dodała, że walka z przestępczością narkotykową to ważny element działalności policji.

Brawa dla policjantów za zlikwidowanie plantacji tego syfu – napisała.

Nie wszyscy byli jednak zachwyceni wpisem. Część internautów stwierdziła, że tego typu dowcipy są nie na miejscu. Zdaniem komentujących, stanowią one skazę na wizerunku funkcjonariuszy.

Widzę, że polska policja odnotowuje kolejne sukcesy, niestety jedynie w kwestii niszczenia swojego wizerunku – napisał jeden z internautów.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Policja w mediach społecznościowych

Polska policja aktywnie działa w mediach społecznościowych. Chce tym samym być bliżej swoich obywateli. Na Facebooku regularnie pojawiają się zdjęcia z policyjnych akcji.

Policjanci prowadzą profil także na Instagramie. Zamieszczane są na nim zdjęcia m. in. zdjęcia z interwencji oraz z życia funkcjonariuszy. Policjanci ostrzegają jednak, aby w sprawach przestępstw i wykroczeń komunikować się z nimi w sposób tradycyjny, ponieważ nie zawsze monitorują wszystkie konta w mediach społecznościowych.

Obejrzyj także: Plantacja konopi w rezerwacie przyrody

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić