Wróć na
GG
|

Ile jest w stanie pomieścić opel astra? Kpią z kierowcy

101
Podziel się

Policjanci ze średzkiej grupy SPEED podczas kontroli trafili na ciekawy przypadek. Jadący oplem astrą mężczyzna załadował swój samochód meblami do granic możliwości.

Ile jest w stanie pomieścić opel astra? Kpią z kierowcy
Ile jest w stanie pomieścić opel astra? Kpią z kierowcy (Policja)
bCYuAtIl

Policjanci ze średzkiej grupy SPEED przeprowadzili nietypową kontrolę kierowcy. Funkcjonariusze zatrzymali samochód osobowy opel astra. Ich podejrzenie wzbudził ładunek przewożony wewnątrz auta. Kierujący wypełnił całą wolną przestrzeń samochodu meblami, których odpowiednio nie zabezpieczył. Jedyne miejsce, które pozostało wolne, to fotel kierowcy.

Kierowca opla stworzył niebezpieczeństwo zarówno dla siebie, jak i innych. Meble uniemożliwiały mu zmianę biegów oraz ograniczały widoczność. Naczelnik średzkiej drogówki kom. Marcin Puzicki zaznacza, że tak przewożone przedmioty mogą zachować się jak pocisk. Przy zderzeniu z innym pojazdem kierowca nie ma szans na uniknięcie obrażeń.

bCYuAtIn

Policjanci zaznaczają, że podczas kontroli dochodzi do wielu ciekawych odkryć. Wyobraźnia polskich kierowców jest nieograniczona. Nie wiadomo, czy kierowca opla został w jakikolwiek sposób ukarany.

Nie jest rzadkością przewożenie zwierząt w bagażniku, nie tylko psów czy kotów, ale również np. świń czy owiec. Właściciele aut osobowych potrafią popisać się pomysłowością i załadować materiały budowlane, nie tylko w bagażnik, ale też po sam sufit tylnej kanapy - napisano w komunikacie na Facebooku.
bCYuAtIt

Niecierpliwy kierowca passata. Wyprzedzał, jadąc po chodniku

bCYuAtIO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(101)
A QQ
6 dni temu
Ależ dzielni ci policjanci z grupy spęęd!!! I jacy obyci. Najbardziej podobał mi się kawałek o "niebezpieczeństwie dla innych użytkowników dróg"- może miotał tymi meblami przez okna? Moim zdaniem, kierowca trafił na niedojdy, które nie wyrobiły normy na prawdziwych wykroczeniach więc na zasadzie "lepszy wróbel w garści" wyczarowali sobie z niego przestępcę, mistrzowie kreatywności.
Pismaku
6 dni temu
Maluchem nie takie rzeczy się woziło
Eriyutritr
6 dni temu
No i po co te kłamstwa? Skoro jechał to miał możliwość zmiany biegów.
bCYuAtIP
Hanka
6 dni temu
no i co z tego ja we Wrocławiu w ikei kupiłam córce łózko było w paletach do tego dosżły inne pierdoły i przewiozłam córce w daci dało się?
barabara
6 dni temu
pozdrówcie koleżankę,która nagim ciałem ratowała staczający się radiowóz
Najnowsze komentarze (101)
QQRYQ
5 dni temu
Wysłać tych dzielnych zuchów do Azji. Tam to by zobaczyli co można przewozić zwykłym skuterem. I jakoś nikt nie widzi w tym problemu. Ale nie w wolsce. Tutaj to milicja musi się wykazać. A jacy ważni podczas kontroli. Dobrze że kierowca nie jechał 150/h. Dostali nowe samochody to kozaczą.
jamci
6 dni temu
no i co w tym zadziwiającego zawsze coś się znajdzie do przewiezienia czasem wystarczy własna rodzina z bagażami na wyjazd
sdfsdf
6 dni temu
to teraz w kraju pisowym juz karze sie ludzi za to ze moga cos zrobic a nie ze zrobili? brawo milicja, lapcie faceta z kartonami w aucie a ten co roztrwonil 70mln bedzie politykowal, kupcie mu pizze
Siwy
6 dni temu
Prawdziwy Polak i katolik
spox
6 dni temu
Kto tak nie jechał, niech pierwszy rzuci kamieniem ;-))))
Ja, Polak
6 dni temu
Facet jechał automatem panowie police.....
kipo
6 dni temu
Wyjątkowa głupota policji, gdzie jest zakaz przewożenia samochodem osobowym innych przedmiotów. Farsa policyjna trwa.
Radek
6 dni temu
Barykadował się przed drugą falą Coronoświrusa i pokrzyżowali mu plany. Albo policji bardzo się nudzi albo tak bardzo potrzebują mandatów. Przykro się czyta takie artykuły ze świadomością jak jest w Polsce
bCYuAtIH
Rop
6 dni temu
Polacy radzą sobie jak mogą w tej biedzie , w kraju gdzie zarabia się godnie wynajmuje się dostawczaka
ok0
6 dni temu
Jedyne miejsce, które pozostało wolne, to fotel kierowcy. To pojazd bez kierowcy hi, hi
Łódź
6 dni temu
Po Łodzi wiele takich jeździ i bez sensacji
Tomson
6 dni temu
Zenada karaja chlopa za byle co i jeszcze z niego drwia
naf..
6 dni temu
Nikt nie kpi z kierowcy tylko z gliniarzy
1234
6 dni temu
Normę trzeba wyrobić .bo punktów do awansu nie będzie.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić