Robert Czykiel| 

Kierowcy passata się spieszyło. Policja z Gorzowa Wlkp. nie szczypie się w język

28

Lubelska policja nie gryzie się w język i pisze o kierowcy, że był "wyjątkowo bezmyślny". Trudno się jednak dziwić, bo wjechał on na chodnik, by wyprzedzić inne pojazdy.

Kierowcy passata się spieszyło. Policja z Gorzowa Wlkp. nie szczypie się w język
Szalony kierowca w Gorzowie Wielkopolskim

Bezmyślność kierowców cały czas szokuje, a niektóre nagrania mrożą krew w żyłach. Ostatnio pokazywaliśmy osobę, która postanowiła skrócić sobie drogę, jadąc torowiskiem. Teraz pojawił się kolejny "mistrz kierownicy".

Gorzów Wielkopolski. Wyprzedzanie chodnikiem

Zdarzenie miało miejsce w Gorzowie Wielkopolskim na ulicy Żwirowej. Jeden z kierowców przesłał film do lubelskiej policji. Widać w nim innego kierowcę, który wjechał na chodnik, aby wyprzedzić pojazdy. Jego zachowanie zostało nazwane "wyjątkowo bezmyślnym".

Do lubuskiej Policji trafiło już nagranie, na którym widać jak kierujący osobowym passatem wykazujący się już nie tylko brakiem cierpliwości, ale i zdrowego rozsądku oraz skrajną nieodpowiedzialnością wykorzystał chodnik do ominięcia poprzedzającego go auta - czytamy na stronie mundurowych z woj. lubuskiego.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Kierowca musi liczyć się z konsekwencjami. Na nagraniu widać tablicę rejestracyjną i policja już go namierza. Kara z pewnością będzie surowa.

Zobacz także: Pędził przez miasto kradzionym samochodem. Zatrzymali go policjanci z grupy SPEED
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić