Ile królików jest na rysunku? "Tylko jeden procent ludzi widzi wszystkie"

428

Internauci bezradnie drapią się po głowach na widok grafiki z iluzją optyczną na TikToku. Ile królików widać na tym obrazku? Jest już ponad 9 tys. komentarzy i na razie nikt nie zgadł poprawnej odpowiedzi.

Ile królików jest na rysunku? "Tylko jeden procent ludzi widzi wszystkie"
Ile królików widać na obrazku? Zaskakująco trudne zadanie na TikToku (TikTok)

Tiktoker dał obserwującym z pozoru proste zadanie. Ile białych króliczków kicających na zaśnieżonych torach kolejowych widać na obrazku? Kiedy zaczynamy liczyć, pojawiają się problemy. Zachmurzone niebo, śnieg i białe króliki zlewają się w jedno.

Tylko jeden procent ludzi jest w stanie znaleźć wszystkie króliki na tym obrazie. To nie takie proste! Daj znać, ile ty znalazłeś - zachęca autor nagrania o nicku @HecticNick.

Nagranie ma blisko 118 tys. wyświetleń i 9,7 tys. komentarzy. Do tej pory nikomu nie udało się odgadnąć prawidłowej odpowiedzi, chociaż kilka osób według Nicka jest blisko.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Nieskończoność, ponieważ śnieg jest biały, króliki są białe, więc wybieram nieskończoność - napisał przekornie jeden z komentujących.

Inna osoba stwierdziła, że królików jest 21, co Nick skomentował: "Blisko". Autor nagrania ma za jakiś czas wyjawić prawidłową odpowiedź.

Autor: DSM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić