Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
Karolina Kowasz
Karolina Kowasz
|

USA ujawniają raport o UFO. "To nie była amerykańska technologia"

98
Podziel się:

Ostatni raport opublikowany przez amerykański wywiad donosi, że USA nie znalazło żadnych dowodów na istnienie statków kosmicznych cywilizacji pozaziemskich. Co jednak ważne, w dokumencie wyraźnie podkreślono, że wiele zaobserwowanych zjawisk nadal nie zostało wyjaśnionych.

USA ujawniają raport o UFO. "To nie była amerykańska technologia"
(YouTube)

Jak było zapowiadane wcześniej, Departament Obrony Stanów Zjednoczonych miał ujawnić szczegółowy raport dotyczący istnienia statków pozaziemskich cywilizacji tzw. UFO, czyli niezidentyfikowanych obiektów latających. Jego publikacja została zapowiedziana na czerwiec bieżącego roku. Jak donosi The New York Times, rząd USA dotrzymał słowa. 

Z raportu wynika, że ​​spośród ponad 120 zaobserwowanych incydentów w amerykańskiej przestrzeni powietrznej w ostatnim czasie, większość nie była spowodowana żadną technologią wojskową lub inną zaawansowaną technologią należącą do USA. Nie oznacza to jednak całkowitego wykluczenia możliwości istnienia UFO. Sam raport wyraźnie to podkreśla, że część zjawisk pozostaje trudna lub niemożliwa do wyjaśnienia.

Zobacz także: UFO nad Pacyfikiem. Tajemnicze nagranie Marynarki Wojennej USA

Wśród zjawisk, które nie zostały wytłumaczone, przewijają się statki powietrzne o specyficznej zdolności przyspieszania, zmiany kierunku czy zanurzenia zaobserwowane przez pilotów wojskowych. Raport podaje jednak potencjalne możliwe wytłumaczenia. Istnieje szansa, że piloci zauważyli na niebie balony meteorologiczne, które z ich perspektywy, mogły dawać wrażenie specyficznego poruszania się.

Pełna, niesklasyfikowana wersja raportu, która ma zostać udostępniona Kongresowi do 25 czerwca, przedstawi także kilka innych możliwości wyjaśnienia tego rodzaju zjawisk. Na tym jednak nie koniec, bowiem znajdzie się w niej również tajny załącznik, który może podsycać dalsze spekulacje o możliwych wizytach obcych cywilizacji na naszej planecie.

KOMENTARZE
(98)
Opss
7 miesięcy temu
Jak nie amerykanska to tym bardziej nie Ruska ani chinska..bo ci kradna wszysto z zachodu..Kitajce tak jak Ruscy nie moga sobie porzadzic z Konstrukcja F-22 która skradli w latach 99-2002..czyli istnieje ..4ty wymiar..i nie śą to Ludzie an Chinskie Jangdy Y 22 ani Su 57 nie moga się równac z F-22..tak więc to nie Komunisci..tylko..ktos obcy
Maho
8 miesięcy temu
UFO,to ukryty funkcjonariusz ormo
Qwerty
8 miesięcy temu
Nie ujawniają się bo: będą musieli zapłacić podatek i oczywiście podzielić się technologią. A to za drogo i myśl technologiczna własna. USA wyśle facetów w czerni i będzie po ptakach. A przecież wiadomo co to jest, UFO. To zaszyfrowana nazwa nie mająca nic wspólnego z niezidentyfikowanymi obiektami. Bo już nadali nazwę, a skrót już jest.
jegomac
8 miesięcy temu
no jak? to znaczy, ze bob lazar klamie?
Twój nick
8 miesięcy temu
Może by w końcu coś o zadłużeniu zagranicznym USA?🤔 I o tym kto i dlaczego skupował ich obligacje
anarchist
8 miesięcy temu
Ten filmik na Youtobe można zobaczyć już od kilku lat wiec to żadna sensacja. Amerykanie jak zwykle rzucili ochłapy żeby ludzie po chwili fascynacji przestali sie tym interesować. Sprawa jest prosta gdyby UFO nie istniało to wokół tematu nie robiono by takiej tajemnicy na całym świecie a ludzi którzy widzieli to i owo nie zmuszano do milczenia.
PiSowcy
8 miesięcy temu
są z innego świata.
weewf
8 miesięcy temu
a mi się podoba tradycja jakości takich nagrań od lat taka sama. jestem pewien ze w dobrej jakości od razu okazałoby się, że to ufoludki :)
Gluś
8 miesięcy temu
"not classified" przetłumaczone jako "niesklasyfikowana"...?! Ratunku.
optymista
8 miesięcy temu
Na pewno nie jesteśmy sami ! I jak będzie trzeba - to przylecą i zrobią z nami porządek !
Shiz
8 miesięcy temu
To dopiero news już to czytałem
figofagot
8 miesięcy temu
Jak można twierdzić, że jesteśmy sami w tak niewyobrażalnie wielkim wszechświecie...
Kiest45
8 miesięcy temu
Nie można dawać tego zjawiska do badania ludziom, którzy dalej mają wątpliwości, że to może balon meteorologiczny. ;) Zobaczymy co oni tam w czerwcu 2021 nakłamią w tym raporcie.
kle kle kle b...
8 miesięcy temu
Uparli się i pokazują te parę nędznych zdjęć z samolotów wojskowych ,chociaż w archiwach jest duża ilość dobrych i wyrażnych zdjęć tych obiektów.Relacje naocznych świadków i całe grupy ludzi widziało te obiekty, widzieli obcych ,ale nikt nie chce tego publikować w mediach jakby była to jakaś super tajemnica ,o której wie Grześ i cała wieś.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić