Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
MDO
|

Indyjska odmiana COVID-19 bardzo niebezpieczna. Niepokojące doniesienia

65
Podziel się:

Wielka Brytania zaniepokojona pojawieniem się indyjskiej odmiany COVID-19. Trzeci etap znoszenia restrykcji w Anglii nie jest zagrożony, ale pod znakiem zapytania stoi kolejne luzowanie ograniczeń, które przewidziano na 21 czerwca.

Indyjska odmiana COVID-19 bardzo niebezpieczna. Niepokojące doniesienia
Brytyjski plan znoszenia restrykcji zagrożony (Getty Images)

Tego, że znoszenie ograniczeń jest zagrożone, nie ukrywa premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson. - Na tym etapie istnieje kilka ważnych niewiadomych. Uważamy, że ta odmiana (indyjska - dop. red.) jest bardziej podatna na przenoszenie niż poprzednia - innymi słowy, łatwiej przechodzi z człowieka na człowieka - ale nie wiemy, o ile - powiedział polityk.

Powiedziano mi, że jeśli jest on tylko nieznacznie bardziej przenaszalny, możemy kontynuować mniej więcej zgodnie z planem. Ale jeśli wirus jest znacznie bardziej przenaszalny, prawdopodobnie staniemy przed trudnymi wyborami - dodał.

Wielka Brytania. Znoszenie restrykcji wyhamuje?

Liczba przypadków indyjskiej odmiany koronawirusa w Wielkiej Brytanii nieustannie się zwiększa. Mimo to trzeci etap znoszenia ograniczeń przebiegnie bez zmian. Problem dotyczy czwartego etapu.

Ale muszę być szczery, że może to poważnie zakłócić nasze postępy i utrudnić przejście do etapu 4. w czerwcu i muszę jeszcze raz podkreślić, że zrobimy wszystko, co będzie konieczne, aby zapewnić ludziom bezpieczeństwa - podkreślił Johnson.

W związku z zagrożeniem powodowanym przez indyjski wariant, Brytyjczycy decydują się na przyspieszenie szczepień. Skracany jest okres pomiędzy podaniem pierwszej i drugiej dawki szczepionki przeciw COVID-19 z 12 do 8 tygodni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(65)
rok 1984
8 miesięcy temu
hahahahahahahahahaha niebezpieczna to jest religia covidowa
fdd
8 miesięcy temu
przeciez juz nam mowia, ze bedzie 4 fala, wszystko zgodnie z planem!
Takieżycie
8 miesięcy temu
Dopóki na kowidzie można zarobić setki miliardów ta paranoja będzie trwała i nikt nie dopuści skutecznych leków a polityków najłatwiej obok celebrytów kupić a lekarzy ... zastraszyć
anotak
8 miesięcy temu
Na szczęście Białoruś oparła się kowidowskiej paranoi . Tam pozwala się ludzi leczyć mimo nacisków WHO i UE oraz naszego rządu .
Nowy Ład
8 miesięcy temu
Duście się w maseczkach w budynkach, komunikacji, piramida ZUS nie wydala.
Szczepan
8 miesięcy temu
W Norwegii złożono pozew, w którym oskarżono rząd o zbrodnie przeciwko ludzkości za "celowe planowanie fałszywej pandemii". Grupa norweskich naukowców złożyła skargę na rządową politykę ws. COVID, pozywając rząd za "zbrodnie przeciwko ludzkości". Raport został wysłany do Komisariatu Policji w Alesund. Kopia sprawozdania została również przesłana do Międzynarodowego Trybunału Karnego. Na podstawie podobnych dowodów kilka innych krajów rozpoczęło proces w Norymberdze i jest on obecnie autoryzowany przez sąd norymberski i jest w toku. "Wykonywałem tylko rozkazy, to już nieaktualne".
nordi
8 miesięcy temu
A u nas prezes mówi ,że my już po pandemii.To jak to ?
BKZ
8 miesięcy temu
Ale stek bredni, te wszystkie odnmiany to wymysl urojonych glow , a pismaki pchaja je na na pierwsze strony i klamstwa ida w swiat!! Hanba i wstyd !!
Biochemik
8 miesięcy temu
Dziś mało kto umiera na coś innego niż na Covid. Spadniesz z drabiny - Covid (było już w Chorwacji). Przejedzie cię tramwaj - Covid. Wysiadzie serducho - C... A dlaczego? Ano dlatego, że test PCR na Covid został opracowany przez hochsztaplera, niejakiego Drostena z berlińskiej Charite. Test jest w stanie, każdego i każde coś wykazać pozytywnem na Covida, jak się test odpowiednio zrobi. Proszę napalonych Covidianów zaznajomić się z poniższym. Publikacja testu Drostena została wręcz rozszarpana przez wielu wiodących naukowców, m. in. dra Michaela Yeadona, byłego szefa badań Pfizera i tego vice-szefa. Poszukać proszę ("external peer review drosten"). Wystarczy. Linków nie zamieszczam, bo nie przejdzie. Ciekawym jest, że właśnie to zostało dowiedzione przez prezydenta Tanzanii, ś. p. Johna Magafuli (wykształconego chemika), który dał pobrać i wysłać na testowanie różne próbki. Papaja, koza i olej mineralny okazały się ciężko chore na Covid. Magafuli zmarł na Covid w niewyjaśnionych warunkach…
Prorok prof. ...
8 miesięcy temu
1. Nie będziesz miał bogów innych niż Corona. 2. Nie zrzucisz kagańca, ani dzieci twoje, ani ich dzieci do konca żywota (nawet, jak się zaszczepisz). 3. Będziesz szczepił co roku siebie i dzieci twoje i ich dzieci do konca twojego i ich żywota. 4. Nie będziesz dawał fałszywego świadectwa o Coronie i jej szczepionkach. 5. Nie będziesz pożądał szczepionki wroga swojego. 6. Nie będziesz oddalał się od domu twojego z wyjątkiem pracy w pocie czoła. 7. Nie będziesz oddawał się radości, ani swawoli, ani w rodzinie twojej ani wśród przyjaciół twoich, albowiem nie wiesz, kiedy twój czas przyjdzie. 8. Nie będziesz miał przyjaciół oprócz szczepionki i jej proroków. 9. Nie będziesz gromadził dóbr doczesnych, albowiem nie wiesz, kiedy twój czas przyjdzie. 10. Głosił będziesz, że początkiem twoim i końcem twoim była, jest i będzie Corona. Zaprawdę powiadam wam.
...
8 miesięcy temu
Nie ma żadnego koronawirusa; plandemia to ściema.
Dft
8 miesięcy temu
Wypuścili z laboratorium mocniejsza wersję tzw cov21z? To było w planach?
faja 43
8 miesięcy temu
Przyjdzie do nas nie z Indii ale z Anglii .
brawo
8 miesięcy temu
straszyć, straszyć i jeszcze raz straszyć
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić