Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

InPost rozdaje rabaty do H&M. Sprawdź, jak otrzymać zniżkę

10

InPost nagradza osoby korzystające z paczkomatów za szybkie odbieranie swoich przesyłek. W ramach najnowszej promocji będzie wręczał rabaty do H&M.

InPost rozdaje rabaty do H&M. Sprawdź, jak otrzymać zniżkę
Ciekawa propozycja od InPostu (Getty Images)

Paczkomaty InPostu stają się coraz bardziej popularne. Duże uznanie zyskały podczas epidemii koronawirusa. Ludzie stwierdzili, że to w miarę bezpieczna forma odbioru przesyłek.

Władze firmy cieszą się z tego, że Polacy chcą korzystać z paczkomatów. Duże zainteresowanie generuje jednak pewien problem. Chodzi o przepełnienie tych maszyn.

Wobec tego kierownictwo InPostu chce zmobilizować ludzi do jak najszybszego odbierania swoich przesyłek. Mają w tym pomagać różne nagrody.

Zobacz także: Koronawirus na weselach. Wirusolog Tomasz Dzieciątkowski: zezwolenie na organizację było błędem

Rabaty do H&M od InPostu

W ramach najnowszej promocji użytkownicy paczkomatów InPost mogą zgarniać kody rabatowe do sklepu H&M. Uprawiają one do upustu na poziomie 20 proc. na produkty w cenach regularnych. Zamówienie nie może przekroczyć 150 zł.

Warto odnotować, że uzyskanie takiej zniżki jest niezwykle proste. Otrzymamy ją, jeśli odbierzemy paczkę w ciągu dwóch godzin od uzyskania informacji od kuriera o umieszczeniu jej w paczkomacie. Po spełnieniu tego warunku powinniśmy udać się na stronę internetową akcji, gdzie zgarniemy kupon.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić