Internauci oburzeni. Wulgarny mem pojawił się na oficjalnym profilu miasta Łodzi

13

Na oficjalnym profilu Urzędu Miasta Łodzi pojawił się plakat, który wywołał spore poruszenie wśród internautów. Administrator profilu chciał zapewne rozbawić użytkowników Facebooku, jednak uzyskał zupełnie odwrotny efekt.

Internauci oburzeni. Wulgarny mem pojawił się na oficjalnym profilu miasta Łodzi
Plakat oburzył internautów (Wikimedia Commons, Facebook)

Profil Urzędu Miasta Łodzi na Facebooku nie może przestać unikać wpadek. Jeszcze nie ucichły echa skandalu związanego z wulgarną reklamą Karty Łodzianina, a już trzeba zamazywać kolejną plamę. Tym razem zarządzający stroną zamieścił mema, który wywołał konsternację wśród internautów.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Prowadzący profile w mediach społecznościowych zawsze starają się podążać za trendami. Administrator oficjalnej strony Łodzi na Facebooku tym razem postanowił wykorzystać premierę drugiego sezonu serialu "Wiedźmin". Na profilu pojawił się mem przedstawiający Geralta wraz z Ciri przebywających na ulicy Piotrkowskiej w Łodzi.

Mem zatytułowano "Kiedy pobierzesz do filmu złe napisy, ale i tak pasują". Pod postaciami z serialu wklejono natomiast wulgarny dialog, w którym Geralt mówi do swojej młodej podopiecznej "Masz tu kij, zamknij mordę i napier***aj".

Post zdecydowanie nie przypadł do gustu internautom. Wielu z nich postanowiło wyrazić swoje zniesmaczenie i zażenowanie w komentarzach. Po raz kolejny zarzucono administratorowi profilu, że być może obrazek jest śmieszny, jednak absolutnie nie przystoi publikować go na oficjalnej stronie miasta.

Więcej dystansu? Owszem, ale nie na oficjalnej stronie Urzędu Miasta Łodzi… Chyba że dział promocji dostaje premię świąteczną za ilość komentarzy, to wtedy sytuacja z tego typu postami stanie się dla mnie bardziej zrozumiała - napisał zbulwersowany łodzianin.
Słabe to, poważnie zmieńcie człowieka na tym stanowisku, bo wrzuca same gnioty na tym profillu - zaproponował komentujący.
Zobacz także: 80 mln zł za zerwany kontrakt. Generał komentuje
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić