Internet śmieje się z Rosjan. Oto co dostali w ramach wsparcia od władz

Rosyjscy żołnierze po raz kolejny stali się obiektem kpin internautów. Media społecznościowe obiegło nagranie wideo, na którym widać Rosjanina w czapce... z uszami. Nakrycie głowy jest elementem wsparcia, które walczący otrzymali od władz.

Internet śmieje się z Rosjan. Oto co dostali w ramach wsparcia od władz
Rosjanie otrzymali nietypowe nakrycia głowy (Twitter)

Bez dwóch zdań rosyjscy żołnierze są pośmiewiskiem internetu. Komentujący kpią m.in. ze sposobu ich organizacji, czy niskiego poziomu wyszkolenia. Kolejna fala drwin przyszła, kiedy do mediów społecznościowych zaczęły trafiać fotografie, na których pokazywano zawartość paczek z pomocą, które trafiały na front. Zazwyczaj żołnierze otrzymywali produkty nieadekwatne do ich potrzeb.

Rosyjskie władze mają na swoim koncie kolejną wpadkę. Chociaż trudno w to uwierzyć tym razem organizatorzy wsparcia dla rosyjskiej armii ośmieszyli się z powodu nakryć głowy. Wojskowi otrzymali kominiarki. Element odzieży stał się jednak obiektem drwin wśród internautów z powodu przyszytych do niego rogów, wyglądających jak uszy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Wystąpił w programie u Sołowjowa. "Świat szaleństwa"

Do sieci trafiło wideo, na którym widać żołnierza ubranego nietypową kominiarkę Nagranie udostępnił m.in. ukraiński polityk Anton Heraszczenko.

Aby odstraszyć armię ukraińską, republika Komi w Rosji kupiła kominiarki "Batman" dla swoich zmobilizowanych żołnierzy - drwi na Twitterze.

Nie wiadomo, dlaczego to właśnie tak nietypowe nakrycie głowy otrzymali żołnierze. Nie można wykluczyć, że osoba zajmująca się organizacją paczek nie zauważyła przyszytych do niej uszu. Na pomysł wysłania pomocy humanitarnej wpadł naczelnik administracji miasta Peczora.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

"Teraz mówią na mnie w armii Batman"

Wideo, które trafiło do sieci ma komiczny charakter. Rosyjski żołnierz ubrał kominiarkę i nie ukrywał, że bardzo śmieszy go zaistniała sytuacja. Mężczyzna z przekąsem podziękował organizatorowi zbiórki za otrzymane dary z wyróżnieniem nietypowych nakryć głowy.

Kochany i szanowany naczelniku administracji. Jesteśmy ekstremalnie wdzięczni za otrzymaną od ciebie pomoc humanitarną. Za tak wspaniałe rzeczy, jak balaklavy. Teraz mówią na mnie w armii Batman - powiedział rosyjski żołnierzy.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić