aktualizacja 

Ivanka Trump zamieściła świąteczne zdjęcie. Zastanawia jeden szczegół

24

Ivanka Trump w świąteczny piątek opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcie z Białego Domu, jednocześnie życząc swoim fanom wesołych świąt. Zdjęcie wydaje się być jednak niekompletne. Dlaczego?

Ivanka Trump zamieściła świąteczne zdjęcie. Zastanawia jeden szczegół
Ivanka Trump w świąteczny piątek opublikowała w mediach społecznościowych rodzinne zdjęcie z Białego Domu. (Instagram)

"Wesołych świąt!"- napisała Ivanka Trump pod rodzinnym zdjęciem z Białego Domu, które zamieściła na swoim profilu na Instagramie. Na świątecznej fotografii widać Ivankę z mężem i dziećmi oraz uśmiechniętego prezydenta Stanów Zjednoczonych Donalda Trumpa.

Dlaczego na zdjęciu nie ma Melanii?

Pomimo ciągłych starań Donalda Trumpa o obalenie listopadowych wyników wyborów prezydenckich w USA, w których przegrał z Joe Bidenem, obecnemu prezydentowi udało się zapozować do zdjęcia z szerokim uśmiechem. Jednak jeden istotny "szczegół" sprawia, że zdjęcie nie jest do końca idealne. Na rodzinnej fotografii nie ma żony prezydenta Melanii Trump. Dlaczego?

Zagraniczne media spekulują, że nieobecność Melanii na świątecznym zdjęciu może wynikać z tego, że najstarsza córka prezydenta była wielokrotnie oskarżana o to, że próbuje wypełniać obowiązki pierwszej damy. O Ivance mówiono także: "Donald w garniturze".

Wszystko wskazuje na to, że zdjęcie zostało zrobione jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia, gdyż amerykańska para prezydencka spędza święta w ich ośrodku Mar-a-Lago w Palm Beach na Florydzie

Zobacz także: Ivanka Trump, najważniejsza kobieta w Białym Domu?
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić