Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Jackowski miał wizję na temat Morawieckiego. Mówi, co się wydarzy

131
Podziel się

Znany jasnowidz Krzysztof Jackowski tym razem miał wizję na temat premiera Mateusza Morawieckiego. Jaki jest naprawdę premier, jak działa i co go czeka?

Jackowski miał wizję na temat Morawieckiego. Mówi, co się wydarzy
Jasnowidz Krzysztof Jackowski mówi o premierze Mateuszu Morawieckim. (YouTube)
bEUfTBxN

Jasnowidz Jackowski mówi o Mateuszu Morawieckim

Jasnowidz Krzysztof Jackowski opublikował nowe nagranie na YouTube. Tym razem postanowił powiedzieć swoim widzom, co myśli o premierze. Wystarczyło, że spojrzał na zdjęcie Morawieckiego i skupił się nad nim.

bEUfTBxP

Jasnowidz Krzysztof Jackowski często pomaga w odnajdywaniu osób zaginionych. Jak sam mówi, jego metoda polegająca na skupianiu się nad zdjęciem danej osoby działa bardzo dobrze, na co ma nawet potwierdzenie od różnych instytucji, którym pomógł w poszukiwaniach. Tym razem postanowił jednak zrobić to ze zdjęciem premiera Mateusza Morawieckiego. Jakie miał przeczucia?

Jackowski o premierze Morawieckim: "Liczy się tylko z dwiema osobami"

Zaznaczam, to jest wizja, to nie jest moja prywatna opinia. Mam wrażenie, że pan Morawiecki jest postawioną postacią jako premier. I nie jest to typ pana Kaczyńskiego. Nie jest to też typ wielu członków z koalicji obecnego rządu. Pan Morawiecki liczy się tylko z dwiema osobami, z dwoma mężczyznami, którzy są silniejsi niż cały PiS. Dziwne to, ale tak to czuję - mówił na wizji jasnowidz Krzysztof Jackowski.

Dodał też, że ma wrażenie, iż premier Morawiecki jest do obecnej sytuacji osobą doskonale przygotowaną. Kim jednak są ci dwaj mężczyźni, o których wspomina jasnowidz?

bEUfTBxV
Stoi przed nim dwóch mężczyzn - mówi dalej o Mateuszu Morawieckim jasnowidz Jackowski - sądzę, że ci mężczyźni nie są z rządu. Tym dwóch mężczyzn bardzo pilnuje wszystkiego, co premier robi - dodaje.

Krzysztof Jackowski mówi o zmianie premiera

Najbliższy czas 2-3 miesięcy będzie czasem bardzo ścisłej decyzyjności premiera, nawet w stosunku do tego, co się teraz dzieje. Grzecznej, ale chwilami bezwzględnej decyzyjności. Ale uwaga, mam takie wrażenie, że w pewnym momencie, nie wykluczam, że jeszcze w tym roku premier zostanie wymieniony - mówi Krzysztof Jackowski.

Jak dodaje, może to mieć związek z niezadowoleniem społeczeństwa z decyzji premiera. Konieczna będzie więc zmiana wizerunkowa.

bEUfTBxW

Jackowski wie, kto zastąpi Morawieckiego

Jasnowidz miał też wizję, według której na miejsce Mateusza Morawieckiego przyjdzie ktoś dotąd zupełnie nieznany. Ktoś, o kim mało się dotąd słyszało.

Zostanie wymieniony na kogoś bez twarzy - podkreśla Jackowski.

Dodaje też, że premier Morawiecki już wie, że do takiej zmiany dojdzie.

bEUfTBxX
Premier doskonale wie, że do takiej wymiany dojdzie - mówi jasnowidz.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUfTByq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(131)
Lolk
8 miesięcy temu
JACKOWKI ,NIE GADAJ GLUPSTW.TAKIEGO WSPANIALEGO PREMIERA POLSKA POWOJENNA JESZCZE NIE MIAŁA
patriotka
8 miesięcy temu
Oby jak najszybciej był wymieniony, a \ci dwaj panowie z niknęli raz na zawsze wraz z Kaczyńskim
Alina
9 miesięcy temu
Panie Jackowski, w swojej najnowszej "wizji" podżega pan do zabójstwa? Opowiada pan jakieś brednie o zabójstwie jakiejś ważnej osoby, polityka? Tymi Pana "wizjami" powinna się zainteresować prokuratura.
bEUfTByr
Polonica
10 miesięcy temu
Pan Jackowski nadmienił kiedyś, że w wieku 27 lat, gdy szykował się do pracy wewnętrznie usłyszał głos i rozmowę ludzi z treścią, aby nabrać wody, bo nie będzie jej przez cały dzień. Stało się tak, że rura pękła i na całym osiedlu nie było wody przez cały dzień lub następny. Oczywiście p. Krzysztof posłuchał wewnętrznego głosu i nabrał sobie wody. Problem w tym, że głos wewnętrzny słyszany w latach 90-tych po upadku ZSRR i rozmontowaniu się bloku "Układu Warszawskiego" mógł być a nie musiał, cybernetycznym podłączeniem pod percepcję w wyniku np. rozmontowania się bloku wschodniego i systemu wojskowego lub ataku na taki system. Wielu ludzi słyszy wewnętrzny głos a nawet rozmowy, np. dziennikarze, politycy, biznesmeni. Ciekawe dlaczego i czy nas wielki brat wciąż nie inwigiluje. Nadmieniam, że od 1922 r. (układ w Rappallo) tak niedźwiedź, jak i wilk posiadali te same lub podobne systemy. Technologia obecnie jest tak rozwinięta, że nikt nie uwierzyłby jak działa antykorupcyjny czy antykryminalny system zachodni. Znajdujesz ciała, bo ktoś ci pomaga i cię do tego prowadzi. Słyszysz, bo ktoś cię śledzi i inwigiluje. Można to sprawdzić po tzw. interakcji słownej czyli pomyłek słownych w wypowiedziach ludzi (wkradająca się obca sylaba w wyrazach lub nagły zanik pamięci czyli tzw. blank spot). W naszym Sejmie to aż się roi od takich pomyłek i manipulacji. Pewnie medialna asysta się nudzi i zabawia "rozgoworami" ciekawe tylko, które media czy multi-boxy nad tym pracują?
xyz
10 miesięcy temu
ale głupoty tu piszecie..jakie przepowiednie...ludzie ...poziom bez poziomu
AC130
10 miesięcy temu
Jackowski,nie trzeba być jasnowidzem,by przewidzieć że aktorzy na scenie politycznej, się zmieniają. To ja ci Jackowski też przepowiadam,że w 2021r.gdzieś będzie trzęsienie ziemi.
Stoczniowiec
10 miesięcy temu
wszystkich zadziwi Morawiecki. Raz powie prawdę. Nieprawdopodobne, może przez pomyłkę?
Kasandra
10 miesięcy temu
Jackowski już co drugi dzień ma wizje, chyba gość z lekka traci na wiarygodności.
Lubię dziki i...
10 miesięcy temu
I po co publikować takie bzdury? Polska ma podwyższoną śmiertelność w 2020r.w stosunku do poprzedniego o ponad 80 tysięcy, głównie z powodu braku dostępu do leczenia. Tylko Bułgaria ma wyższą. Do tego doprowadziły superinteligentne rządy PiS w ciągu ostatnich kilku lat. Może tym trzeba się zająć a nie głupotami pana Jackowskiego.
obserwator
10 miesięcy temu
On jest bardzo proputinowski !!! Nigdy nic nie powiedział złego o Putinie, mimo to największy zbrodniarz w Europie !!
wladek
10 miesięcy temu
To wszystko to z palca wyssane tyle pisania i już wiemy kto wejdzie na miejsce Morawieckiego , To wszystko z palca wyssane . Powodzenia
yjtj
10 miesięcy temu
zastanawiam się czy wizje nie są efektem ubocznym covid
barabasz
10 miesięcy temu
buhahahahahahaaaaa, jackowski , to dopiero clown, mistrz od przewidywania - Przeszłości
bEUfTByj
Opolanla
10 miesięcy temu
Ale wiadomość,my wiemy że duda i morawiecki to pionki a ktoś inny pociąga te sznurki aby tylko nie putin
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić