Jackowski mówi wprost. Wyborcy PiS i PO będą wściekli

130

Krzysztof Jackowski, najpopularniejszy jasnowidz w Polsce, podzielił się swoją wizją na temat przyszłości Donalda Tuska. Czy szef Platformy Obywatelskiej zajmie w nadchodzącym roku jedno z najważniejszych stanowisk w rządzie? Jasnowidz Jackowski stwierdził, że Kaczyński i Tusk "to są dwie twarze w pewnym stopniu podobne".

Jackowski mówi wprost. Wyborcy PiS i PO będą wściekli
Krzysztof Jackowski (YouTube)

Przed nami rok wyborczy. "Super Express" zapytał Krzysztofa Jackowskiego o przyszłość Donalda Tuska. Czy Platforma Obywatelska pokona w przyszłorocznych wyborach partię Jarosława Kaczyńskiego? Wbrew wielu opiniom, zdaniem jasnowidza, Kaczyński i Tusk są do siebie w pewnych kwestiach bardzo podobni.

Twarz pana Tuska jest twarzą zamrożoną. Nie da się z twej twarzy zrobić trochę innej twarzy, by ludzie go chcieli znowu wybrać na przywódcę narodu. Dwie twarze - Kaczyński i Tusk - to są dwie twarze w pewnym stopniu podobne. To musi być zupełnie nowa twarz. Tusk nie osiągnie sukcesu, ponieważ podział naszego narodu na Tuska i Kaczyńskiego jest trwały i on będzie dalej funkcjonował - przekonuje Jackowski.

Najpopularniejszy jasnowidz w Polsce twierdzi, że Donald Tusk w najbliższych wyborach bardzo chce pokonać Jarosława Kaczyńskiego i jego świtę. Jackowski ma dla niego jedną radę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo...

Zobacz także: Święta jak tykająca bomba. Lekarz o tym, czego unikać
Niech odłoży białego konia, na którym ma przyjechać do stajni, bo chłopina by się nastał przed tym Sejmem. Niech to zrobi, bo na nim nie wjedzie do Sejmu i sukcesu nie osiągnie - radzi jasnowidz w rozmowie z "Super Expressem".

Wybory parlamentarne odbędą się już jesienią przyszłego roku. Z ostatniego sondażu United Surveys dla Wirtualnej Polski wynika, że największym poparciem wśród badanych cieszy się PiS - 31,8 proc. Na drugim miejscu znalazła się Koalicja Obywatelska. Zagłosowałoby na nią 27,4 proc. ankietowanych. Polska 2050 zajęła trzecie miejsce. Głos na ugrupowanie Szymona Hołowni zamierza oddać 10 proc. badanych. Tuż za podium plasuje się Lewica z wynikiem 9,4 proc.

Przepowiednie jasnowidza Jackowskiego oraz innych osób o podobnej profesji należy traktować z przymrużeniem oka. Nie ma wątpliwości, iż wizje często nijak mają się do rzeczywistości.

Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić