o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GG
|

Jak sobie radzić z 4-metrowym krokodylem? Czyli normalny dzień w Australii

1
Podziel się

Matt Wright wyciągał z wody kłody drewna na terenie jednego z australijskich parków. W trakcie sprzątania pojawił się 4-metrowy krokodyl. Mężczyzna uporał się z gadem w zaskakujący sposób, a wideo zamieścił na Instagramie.

Jak sobie radzić z 4-metrowym krokodylem? Czyli normalny dzień w Australii
Matt Wright z krokodylem (Instagram, @mattwright)
bEszIGPV

Matt Wright zamieścił na Instagramie wideo, które rozpaliło internautów. Mężczyzna pracował w parku na północy Australii. Wraz z kolegą wyciągali z wody kłody drewna. Nagle obok nich zjawił się nieproszony gość, jakim był około 4-metrowy krokodyl.

Australijczyk poradził sobie z zagrożeniem w zaskakujący sposób. Krokodyl cały czas się do niego zbliżał, a Wright to nagrywał. Gdy gad był już bardzo blisko, to ten chwytał go za pysk i odpychał. Warto dodać, że cała scena rozegrała się w wodzie, czyli miejscu, gdzie krokodyl miał przewagę. Internauci wyrazili w komentarzach swój podziw dla odwagi Wrighta.

bEszIGPX

Matt Wright wychował się w Australii. Mężczyzna to człowiek instytucja. W życiu wykonywał wiele zawodów, takich jak między innymi żołnierz, pilot helikoptera, kowboj, czy przede wszystkim tropiciel niebezpiecznych zwierząt. Australijczyk znany jest z prowadzenia programu telewizyjnego National Geographic "Outback Wrangler".

Wright podkreśla, że jego celem nie jest zabijanie zwierząt. Woli łapać i przetransportowywać je na tereny, gdzie nie będą stwarzały zagrożenie dla ludzi. Jego doświadczenie i umiejętności pilotażu wzbudzają wielki szacunek wśród wielu internautów. Mężczyzna często publikuje na swoim Instagramie niesamowite nagrania z niebezpiecznymi zwierzętami.

bEszIGQd
Zobacz także: Przeganianie krokodyla. Odepchnął ogromnego gada, mówiąc do niego: nie mam czasu
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEszIGQy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
🦍🦍🦍
11 miesięcy temu
🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊🐊
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić