Jak zginęli Wiktoria i Konrad? Holenderska policja publikuje oświadczenie

378

Tajemnicza śmierć 21-letniego Konrada i 20-letniej Wiktorii wywołała ogromne poruszenie. Narzeczonych znaleziono martwych w Dronten w Holandii. Tamtejsza policja zakończyła śledztwo w sprawie śmierci Polaków. Wydano oświadczenie.

Jak zginęli Wiktoria i Konrad? Holenderska policja publikuje oświadczenie
Wiktoria i Konrad zginęli w Holandii (Facebook)

21-letni Konrad i 20-letnia Wiktoria z powiatu przeworskiego w grudniu wyjechali do Holandii do pracy. Pod koniec stycznia urwał się z nimi kontakt, dlatego ich bliscy zgłosili zaginięcie.

5 lutego na terenie gruntów rolnych w Dronten odnaleziono zwłoki Konrada. Następnego dnia w niedalekiej odległości zlokalizowano ciało Wiktorii.

Holenderska policja wszczęła śledztwo w sprawie śmierci narzeczonych. Od początku wykluczała jednak udział osób trzecich.

Policja zakończyła śledztwo ws. śmierci narzeczonych z Polski

Jak ustalił "Super Express" śledztwo zostało już zakończone. Policja poinformowała rodziny Polaków o dokładnej przyczynie zgonu. Bliscy nie ubiegali się o sekcję zwłok w Polsce, co sugeruje, że wierzą w wersję przedstawioną przez holenderskich śledczych.

Policyjne śledztwo, po odkryciu dwóch ciał na polu w pobliżu Dronten, zostało zakończone. To prawdopodobnie nie przestępstwo. Dlatego nie ogłaszamy żadnych dalszych informacji o dokładnej przyczynie śmierci tych dwojga. To są informacje prywatne, tylko dla rodziny - powiedziała "SE" Suzanne Lesquillier, rzeczniczka prasowa tamtejszej policji.

Zobacz także: Jak duże jest niedoszacowanie danych o COVID-19? "Polacy wzięli sprawy w swoje ręce"

Autor: NB
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić