Wróć na
Mateusz Domański
|

Jaka będzie jesień 2020? Najnowsza prognoza. Są pozytywne informacje

1
Podziel się

23 września wypada kalendarzowy początek jesieni. Dzień wcześniej rozpocznie się astronomiczna jesień. Jakich warunków atmosferycznych powinniśmy spodziewać się w pierwszych dniach jesieni?

Jaka będzie jesień 2020? Najnowsza prognoza. Są pozytywne informacje
Prognoza pogody na jesień 2020. Co nas czeka? (Pixabay)
bCZIAtnV

Wszystko wskazuje na to, że początek jesieni będzie naprawdę ciepły. Synoptycy przewidują temperatury w granicach 24-25 stopni Celsjusza i brak deszczu. Można to bez wątpienia potraktować jako duży pozytyw.

Do końca września pogoda ma być całkiem przyzwoita. A co później? Tutaj również mamy dobre wieści. IMGW donosi, że październik 2020 r. będzie relatywnie ciepły. Na razie eksperci nie prognozują zbyt wielkich opadów deszczu.

bCZIAtnX

Ma być cieplej niż zawsze. Aura będzie sprzyjać w rejonach Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Lublina, Białegostoku, a także Olsztyna. Najwyższe temperatury będziemy notować w woj. pomorskim, rejonach Koszalina czy też Gorzowa Wielkopolskiego.

W pozostałych częściach Polski średnie temperatury powietrza powinny być w normie. Średnie miesięczne temperatury poniżej normy mogą wystąpić miejscami w województwie mazowieckim, lubelskim, podlaskim, świętokrzyskim i podkarpackim - podaje IMGW.
bCZIAtod

Pogoda - jesień 2020. Pozytywnych wieści nie brakuje

Z optymizmem czekamy na nadejście jesieni. Obecne prognozy długoterminowe wskazują na to, że będzie naprawdę przyjemnie. Trzeba jednak pamiętać o tym, że tego typu przewidywania specjalistów są obarczone sporym marginesem błędu. Jeszcze wszystko może się zmienić.

bCZIAtoy
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1)
🐷🐷🐷
2 tyg. temu
Jesień będzie zlota A zima stulecia zaskoczy drogowcow🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥦
Najnowsze komentarze (1)
🐷🐷🐷
2 tyg. temu
Jesień będzie zlota A zima stulecia zaskoczy drogowcow🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🥦
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić