Jakob Kosel oświadczył się Cioci Liestyle. Pokazała piękny pierścionek

0

Jakob Kosel i znana influencerka Ciocia Liestyle długo ukrywali swój związek. Od teraz nikt już nie wątpi w uczucie tej pary, bowiem finalista Top Model oświadczył się blogerce w dniu jej urodzin. "Grażynka dostała najpiękniejszy prezent ever" - pisze Ciocia Liestyle pod zdjęciem, na którym chwali się zaręczynowym pierścionkiem.

Jakob Kosel oświadczył się Cioci Liestyle. Pokazała piękny pierścionek
Jakob Kosel oświadczył się Cioci Liestyle. (Instagram)

Jakob Kosel i Agnieszka Wolszczyk rzadko publikują w sieci wspólne zdjęcia i dzielą się szczegółami ze swojego związku. Jednak ostatnio nie wytrzymali i podzielili się ze swoimi fanami szczęśliwą wiadomością. Znana instagramerka Ciocia Liestyle i finalista Top Model biorą ślub.

Oświadczyny na Mazurach

Para wyjechała na Mazury świętować urodziny celebrytki. Jakob Kosel skorzystał z okazji i oświadczył się swojej ukochanej w tym szczególnym dla niej dniu, wręczając celebrytce piękny pierścionek.

Influencerka jeszcze tego samego dnia opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym chwali się pierścionkiem z brylantem. Celebrytka podpisała zdjęcie: "Urodzinowa Grażynka dostała najpiękniejszy prezent ever"

Trwa ładowanie wpisu:instagram

Ciocia Liestyle i Jakob Kosel ogłosili światu, że są parą jakiś czas po rozwodzie Agnieszki Wolszczyk z Pawłem Wilczewskim - influencerem i fotografem znanym na Instagramie jako Wujszek Liestyle. Para rozstała się w dobrych relacjach, w listopadzie 2018 roku. Jakob Kosel był przyjacielem pary jeszcze w trakcie trwania ich małżeństwa.

Zobacz także: Syn Edyty Górniak pracuje nad polskim morzem. "Nie chce brać pieniędzy od mamy"
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić