Anna Piątkowska-Borek
Anna Piątkowska-Borek| 
aktualizacja 

Jasnowidz mówi o Lechu Wałęsie. Przepowiednia niepokoi

246

Lech Wałęsa pojawił się w przepowiedni Wojciecha Glanca. Jasnowidz znany z programów "Big Brother" i "Mam Talent" mówił o światowej żałobie, królowej Elżbiecie II i byłym polskim prezydencie. Jego słowa mogą niepokoić.

Jasnowidz mówi o Lechu Wałęsie. Przepowiednia niepokoi
(AKPA)

Jasnowidz Wojciech Glanc mówi o Lechu Wałęsie

Wojciech Glanc wystąpił w "Big Brotherze" z lalką Eustachy, a w "Mam Talent" pojawił się jako brzuchomówca. Teraz - podobnie jak znany jasnowidz Krzysztof Jackowski - prowadzi własny kanał na YouTube.

Jak twierdzi Wojciech Glanc, wiele jego przepowiedni się sprawdziło. AntyRadio przypomina, że jasnowidz miał m.in. przepowiedzieć śmierć Pawła Adamowicza, wybuch w Bejrucie czy wybuch pandemii koronawirusa. Teraz mówi o "czarnym korowodzie" i trumnach. W jego przepowiedni pojawiają się też Lech Wałęsa i królowa Elżbieta II.

Widzę natomiast bardzo wyraźnie czarny korowód. Myślę o tych pojazdach, które przewożą trumny, czarne furgonetki. Mam jednak takie wrażenie, bardzo poważne, ze to jest czarny korowód na skalę wręcz światową. Europa w czerni. Tak jakby to był pogrzeb stulecia. Czarne paski w mediach widzę. Telewizory przepasane czarną wstęgą [...]. Bardzo smutny czas i jednocześnie bardzo niepokojący. Czarny korowód, długi, tak jakby wręcz oplatający cały świat - mówi cytowany przez AntyRadio jasnowidz.

Słowa jasnowidza są bardzo niepokojące.

Widzę taką karetę królowej angielskiej, ale widzę ten obraz z jakby z przeszłości. Królową angielską razem z Wałęsą. [...] Mam wrażenie, że tak kareta jedzie (i jak by to powiedzieć) jakby obraz się rozjeżdżał, rozsuwał na dwie strony i jakby wjeżdżali w światło. Wałęsa i królowa angielska. Wjeżdżają, zamyka się ten obraz i rusza ta fala, o której powiedziałem. Czarny korowód. Destabilizacja - dodaje jasnowidz Wojciech Glanc.
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić