aktualizacja 

Jest poszukiwany przez policję. Molestował kobietę w miejskim autobusie

71

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu poszukują mężczyzny, który molestował kobietę w autobusie. Funkcjonariusze opublikowali zdjęcia podejrzanego i proszą o pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Jest poszukiwany przez policję. Molestował kobietę w miejskim autobusie
Poszukiwany przez policję mężczyzna. (Policja)

Do zdarzenia doszło 18 maja na warszawskim Mokotowie. Około godziny 20.00 pokrzywdzona jechała autobusem linii 218 i stała tuż przy drzwiach wejściowych. Mężczyzna przedstawiony na zdjęciach ustawił się tuż za nią i kilkukrotnie włożył jej rękę pod sukienkę, dotykając przy tym uda.

Molestował kobietę w autobusie.

Pokrzywdzona opuściła autobus na ul. Racjonalizacji i udała się w kierunku ul. Konstruktorskiej. Mężczyzna wysiadł za nią i zaczął za nią iść.

Sprawca cały czas szedł za nią, dopiero na rondzie z ul. Konstruktorską po groźbie wezwania Policji, oddalił się - informuje podkom. Robert Koniuszy z Komendy Rejonowej Policji Warszawa II.

Sprawa trafiła na policję, jednak do tej pory nie udało się złapać mężczyzny. Policja publikuje jego wizerunek, mając nadzieję, że uda się ustalić kim jest i gdzie obecnie przebywa.

Wszystkie osoby, które mogą mieć informacje, proszone są o kontakt. Informacje można przekazać osobiście, w jednostce policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7, telefoniczne - dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 (czynne całą dobę) albo 47 72 392 24 od poniedziałku do piątku od godz. 8:00 do 16:00, a także mailowo, na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl.

Zobacz także: Kiedy powstanie CPK? Horała odpowiada na niewygodne pytania
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić