o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

"Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała". Szokujące słowa księdza

567
Podziel się

Internet obiega nagranie, na którym bardzo kontrowersyjne poglądy wygłasza zdobywający popularność ksiądz. Duchowny dosadnie mówił m.in. o tzw. obowiązku małżeńskim. Jego słowa skomentowały już m.in. Maja Staśko i Paulina Młynarska.

"Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała". Szokujące słowa księdza
Wrze po słowach księdza (Pixabay)
bDzKABmd

Na krótkim filmie pojawił się ten sam ksiądz, który jakiś czas temu, o czym trąbiły media, został wyprowadzony z kaplicy za brak maseczki przez policję. Tym razem kontrowersje wzbudziło jego kazanie. Portal kobieta.wp.pl podkreśla, że "zapewne filmik pochodzi sprzed wielu lat, ale dzisiaj, gdy coraz częściej mówi się o łamaniu praw kobiet, nabiera całkiem nowego znaczenia".

Nagranie błyskawicznie obiegło Internet. Co dokładnie padło z ust duchownego?

bDzKABmf
Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała. A nie ona powie, że ma teraz egzamin z filozofii. Albo z psychologii, bo ona chce być psycholożką! On ma do ciebie prawo. I masz obowiązek być jako żona. Bo inaczej będzie szukał kochanki albo perwersyjnie będzie szukał zmiany orientacji - opowiada ksiądz.

Maja Staśko grzmi. "Seks nie jest żadnym obowiązkiem"

Słowa księdza dosadnie skomentowała Maja Staśko, która w długim wpisie ocenia, że Kościół ukrywa fakt gwałtów małżeńskich. Działaczka społeczna przypomina również, że:

Seks nie jest żadnym obowiązkiem w związku czy małżeństwie. Zawsze możecie odmówić. Nikt nie ma prawa Was przymuszać czy wywierać presji. To, co czujecie i chcecie, jest ważne. Wy jesteście ważne.
bDzKABml

Paulina Młynarska była mniej wylewna. Dorzuciła tylko krótki komentarz: "Gilead p*******ny".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDzKABmG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(567)
Leon
2 miesiące temu
Moja babcia mówiła,,na mus najlepsza jest ciężka praca fizyczna". Polecam to wszystkim płonącym, szczególnie księżom.
Ela
2 miesiące temu
Moja śp babcia zawsze mówiła że najpierw pobłądzą księża a potem wierni i właśnie tak się dzieje
Wowo
2 miesiące temu
Ważne to być przyzwoitym, prawym czlowiekiem. To czy się czujesz katolikiem, prawosławnym czy buddystą mało znaczy. Twoje życie świadczy o tobie nie zaś przynależność do sekty..
bDzKABmH
Satani666
2 miesiące temu
,,Jeśli on płonie to ma prawa do jej ciała,, Co to ma być związek małżeński to nie niewolnictwo kobiet niech każdy kto tak uważa jak ten duchowny liczy sie z tym że wymuszany seks jest przestępstwem a nie będzie uzasadnienia że ja płonę ...
Viceversa
2 miesiące temu
A jak ona płonie, to co? Też ma obowiązek do jego ciała> A jak nie - pozostaje kochanek!
Najnowsze komentarze (567)
Realista
4 tyg. temu
Tak właśnie jest w MAŁŻEŃSTWIE czyli związku mężczyzny i kobiety (sama nazwa to mówi). Nikt nikomu nie każe być w MAŁŻEŃSTWIE, ale tylko taki związek ma PRAWO do pomocy Państwa bo może ZAPEWNIĆ nowych Obywateli. To WYMAGA żeby Ona przyjmowała Jego płomień!
Blue pill
miesiąc temu
Jak konar płonie to najlepiej zmówić 3 zdrowaśki.
BasiaK
miesiąc temu
Niech sobie ulży ręcznie.
Rick
miesiąc temu
Ukończyła już podstawówkę?
Olo
miesiąc temu
Zadziwiające jest to, że cała doktryna katolicka zakłada usłużność kobiety wobec mężczyzny (wręcz poddaństwo) a jednocześnie instytucjonalny kościół stoi na oddaniu kobiet. Kobiety a raczej ich bezkrytycyzm wobec opinii głoszonych przez duchownych, jest jedynym gwarantem pozycji społecznej kleru. Jeżeli los kleru, głównie materialny, zależał by od mężczyzn to na pewno księża nie jeździliby takimi samochodami. Jeżeli kobiety w swej mentalności się z tego kręgu nie wyrwą to nadal będą się spowiadać ze sposobu uprawiania seksu, nawet z poślubionym w kościele mężczyzna.
Nikt
miesiąc temu
Wsadźmy tego pana na jakiś czas z innymi „płomiennymi” panami. Ciekawe jak będzie potem śpiewał?
jaka
miesiąc temu
Kto im dał prawo do zabierania głosu w takich, obcych im sprawach. Zakazy i nakazy, to jest ich polityka. DOŚĆ już !!!!!!
xls
miesiąc temu
Japończycy dawno rozwiązali ten problem, kupić sobie lale lub odwiedzić łazienkę hotelową w Japonii gdzie przy rurze przymocowali potrzebny do tych celów przyrząd - imitacje narządu. Polecam rozwiązanie takim osobnikom u siebie w domu bez krzywdy dla innych domowników.
bDzKABmz
Inkwizytor
miesiąc temu
Nigdy nie przepadałem za księżmi, bo trudno było znaleźć istoty bardziej plugawe, sprośne i chciwe zysku za wszelką cenę. Przy czym pełne obłudy i fałszu, zawsze skłonne dręczyć słabszych od siebie, a gnące się przed mocniejszymi oraz łączące wyuczoną na pamięć wiedzę teologiczną z przyrodzona ciemnotą umysłu.
Wyjaśnienie
miesiąc temu
Płonąć to może np. składowisko śmieci, a seks jest za obopólną chęcią i nie jest umawianiem. Mąż przychodzi do żony i pyta to jak będzie dzisiaj seks bo mnie się chce, bo ja "płonę", a gdzie jest proszę księdza zrozumienie kobiety jej uczuć? Jego uczucia ksiądz sprowadza do pojęcia "ja płonę" Żałosne!!! Powinien powiedzieć jak ciebie kocham, chcę ciebie przytulić, pocałować itp. Kobieta to nie przedmiot zaspokajania żądz Pana Króla. Szkoda, że ksiądz o tym zapomniał. Pan Bóg stworzył kobietę, by się kochali, mogli na siebie wzajemnie liczyć, byli dla siebie podporą, a nie tylko do seksu.
adrianna
miesiąc temu
a ja się z nim zgadzam, może mógł się wyrazić odrobinę delikatniej, ale takie jest prawo boskie. Ludzie, dlaczego na siłę z nim walczycie? Od wieków takie prawa panują i nie dzieje się tak bez powodu, to jest (a przynajmniej powinien być) jeden z fundamentów naszej kultury. Nie walczcie z boskim porządkiem.
konareck72
miesiąc temu
Tiaa. ja już mojej starej nie bzykałem 6 lat ;) jaki obowiązek.. a płonę.. na szczęście są kuciapki, które też płoną ;) i jest miło, orgiastycznie, fantastycznie. Seks to seks, po co dorabiać filozofię?
Taaaak
miesiąc temu
Ale jak jest pilnie potrzebna karta kredytowa to już jest obowiązek
kobieta
miesiąc temu
Jak ci konar płonie - to polej sobie zimną wodą i nie pleć bzdur
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić