Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MDO
|

"Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała". Szokujące słowa księdza

574
Podziel się

Internet obiega nagranie, na którym bardzo kontrowersyjne poglądy wygłasza zdobywający popularność ksiądz. Duchowny dosadnie mówił m.in. o tzw. obowiązku małżeńskim. Jego słowa skomentowały już m.in. Maja Staśko i Paulina Młynarska.

"Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała". Szokujące słowa księdza
Wrze po słowach księdza (Pixabay)
bELyTcid

Na krótkim filmie pojawił się ten sam ksiądz, który jakiś czas temu, o czym trąbiły media, został wyprowadzony z kaplicy za brak maseczki przez policję. Tym razem kontrowersje wzbudziło jego kazanie. Portal kobieta.wp.pl podkreśla, że "zapewne filmik pochodzi sprzed wielu lat, ale dzisiaj, gdy coraz częściej mówi się o łamaniu praw kobiet, nabiera całkiem nowego znaczenia".

Nagranie błyskawicznie obiegło Internet. Co dokładnie padło z ust duchownego?

bELyTcif
Jeżeli on płonie, to ma prawo do jej ciała. A nie ona powie, że ma teraz egzamin z filozofii. Albo z psychologii, bo ona chce być psycholożką! On ma do ciebie prawo. I masz obowiązek być jako żona. Bo inaczej będzie szukał kochanki albo perwersyjnie będzie szukał zmiany orientacji - opowiada ksiądz.

Maja Staśko grzmi. "Seks nie jest żadnym obowiązkiem"

Słowa księdza dosadnie skomentowała Maja Staśko, która w długim wpisie ocenia, że Kościół ukrywa fakt gwałtów małżeńskich. Działaczka społeczna przypomina również, że:

Seks nie jest żadnym obowiązkiem w związku czy małżeństwie. Zawsze możecie odmówić. Nikt nie ma prawa Was przymuszać czy wywierać presji. To, co czujecie i chcecie, jest ważne. Wy jesteście ważne.
bELyTcil

Paulina Młynarska była mniej wylewna. Dorzuciła tylko krótki komentarz: "Gilead p*******ny".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELyTciG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(574)
Kuchcik
3 miesiące temu
Nie ma to jak przyzwolenie kleru na gwałt w małżeństwie ...
Rumcajs
3 miesiące temu
Kobity... Przepraszam ale jesteście głupie. Chodzicie do nich, pod przykrywką spowiedzi opowiadacie im o tym i owym. Nie wiedząc nawet czy on się nie zabawia łapką słuchając i dopytując. Potem to głównie Wy , płeć piękna dajecie na tackę więc ich utrzymujecie a oni na Was z uśmiechem i przyzwoleniem pełnym plują i z Was kpią. Ciekawe za jak długo .... zmądrzejecie ....
tronkowy
7 miesięcy temu
Pierwsza mówi kawał kija druga mówi gęsia szyja trzecia mówi usia siusia ja widziałam u tatusia czwarta mówi nic takiego ja już miałam wtykanego
bELyTciH
macant
7 miesięcy temu
Towar macany należy do macanta.
ciocia Zosia
7 miesięcy temu
Po co księdzu nabiał? Na wszelki wypadek!
prababcia Ola
7 miesięcy temu
Twój konar płonie na moim łonie!
zięć
8 miesięcy temu
Moja teściowa uważa że też ma prawo do mojego konara.
Realista
10 miesięcy temu
Tak właśnie jest w MAŁŻEŃSTWIE czyli związku mężczyzny i kobiety (sama nazwa to mówi). Nikt nikomu nie każe być w MAŁŻEŃSTWIE, ale tylko taki związek ma PRAWO do pomocy Państwa bo może ZAPEWNIĆ nowych Obywateli. To WYMAGA żeby Ona przyjmowała Jego płomień!
Blue pill
10 miesięcy temu
Jak konar płonie to najlepiej zmówić 3 zdrowaśki.
BasiaK
10 miesięcy temu
Niech sobie ulży ręcznie.
Rick
10 miesięcy temu
Ukończyła już podstawówkę?
Olo
11 miesięcy temu
Zadziwiające jest to, że cała doktryna katolicka zakłada usłużność kobiety wobec mężczyzny (wręcz poddaństwo) a jednocześnie instytucjonalny kościół stoi na oddaniu kobiet. Kobiety a raczej ich bezkrytycyzm wobec opinii głoszonych przez duchownych, jest jedynym gwarantem pozycji społecznej kleru. Jeżeli los kleru, głównie materialny, zależał by od mężczyzn to na pewno księża nie jeździliby takimi samochodami. Jeżeli kobiety w swej mentalności się z tego kręgu nie wyrwą to nadal będą się spowiadać ze sposobu uprawiania seksu, nawet z poślubionym w kościele mężczyzna.
Nikt
11 miesięcy temu
Wsadźmy tego pana na jakiś czas z innymi „płomiennymi” panami. Ciekawe jak będzie potem śpiewał?
bELyTciz
jaka
11 miesięcy temu
Kto im dał prawo do zabierania głosu w takich, obcych im sprawach. Zakazy i nakazy, to jest ich polityka. DOŚĆ już !!!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić