aktualizacja 

Joanna Jabłczyńska nie do poznania. Co za metamorfoza

18

Joanna Jabłczyńska w zupełnie nowej odsłonie! Za pośrednictwem Instagrama pokazała, jak wygląda w krótkich blond włosach. Opinie internautów były podzielone.

Joanna Jabłczyńska nie do poznania. Co za metamorfoza
Jabłczyńska pokazała się na Instagramie w nowej fryzurze (akpa)

Pewnie nie wszyscy wiedzą, że Joanna Jabłczyńska spełnia się nie tylko w roli aktorki. Pracuje również jako radca prawny w jednej z warszawskich kancelarii. Ponadto ma na swoim koncie wiele ról dubbingowych w bajkach.

Jej wizerunek nie zmienił się zbyt mocno na przestrzeni lat. Fani kojarzą ją przede wszystkim z promiennym uśmiechem i długimi, lekko pofalowanymi ciemnymi włosami.

W jakim szoku musieli być internauci, gdy Jabłczyńska opublikowała zdjęcie, na którym pozuje w krótkich blond włosach! Śmiało można stwierdzić, że to diametralna zmiana. Trzeba nawet chwilę się przyjrzeć, by upewnić się, że to jest Joanna Jabłczyńska.

"Blond absolutnie nie"

Reakcje internautów były mocno mieszane. Pojawiły się pozytywne komentarze: "Trochę jak SIA w teledysku", "Ładnie Ci w każdej wersji", ale i głosy krytyki: "Na szczęście to peruka. Blond absolutnie nie!", "Zdecydowanie wolę Panią w swoich włosach...".

Czy Jabłczyńska rzeczywiście zmieniła fryzurę? Odpowiedź na to pytanie daje kolejny wpis. Wiadomo już, że krótkie blond włosy to wyłącznie peruka założona na potrzeby serialu.

Trwa ładowanie wpisu:instagram
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić