o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Joanna Senyszyn świętuje Dzień Antyklerykała. "Kościół zaczadza wiernych kadzidłem"

683
Podziel się

Na ósmego sierpnia przypada Dzień Antyklerykała, o czym nie zapomniała Joanna Senyszyn. Posłanka Lewicy postanowiła go uczcić w swoim stylu.

Joanna Senyszyn świętuje Dzień Antyklerykała. "Kościół zaczadza wiernych kadzidłem"
Joanna Senyszyn złożyła Polakom życzenia z okazji Dnia Antyklerykała (FOTONEWS, NEWSPIX.PL, GRZEGORZ KRZYZEWSKI)
bDTUhAyJ

Joanna Senyszyn opublikowała życzenia na Twitterze. Działaczka życzyła Polakom, aby instytucja Kościoła utraciła przywileje, a księża odpowiedzieli za popełnione przestępstwa.

Dzień Antyklerykała: Joanna Senyszyn składa życzenia na Twitterze

Joanna Senyszyn ostro skrytykowała instytucję Kościoła. Zarzuciła mu m.in. bezduszność oraz bezideowość, a także oskarżyła o bezkarność.

Z okazji Dnia Antyklerykała życzę wszystkim Polakom, żeby bezduszny, bezczelny, bezideowy, bezkarny, zblatowany z PiS Kościół został pozbawiony przywilejów – napisała Joanna Senyszyn.
bDTUhAyL

Posłanka zarzuciła duchownym, że "zaczadzają wiernych kadzidłem". Swój wpis zakończyła wezwaniem do wyzwolenia przez prawdę.

[Z okazji Dnia Antyklerykała życzę wszystkim Polakom, żeby Kościół] zaprzestał zaczadzać wiernych kadzidłem, a rozpasany kler odpowiedział za wszystkie przestępstwa. Niech prawda wyzwoli kościół! – zakończyła wpis Senyszyn.
bDTUhAyR

Wielu komentujących wyraziło aprobatę dla wpisu Joanny Senyszyn. Inni skrytykowali posłankę, dowodząc, że środowiska lewicowe również przyczyniły się do panującej obecnie sytuacji.

To weźcie się do pracy bo to wasza wina, że psychopata r*********a Polskę na atomy – napisał jeden z użytkowników (pisownia oryginalna).
Czas najwyższy! – skomentował inny internauta.
bDTUhAyS
Zobacz także: Zobacz też: Joanna Senyszyn zagrała w bajce! Została... złą urzędniczką!
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDTUhAzm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(683)
T.Kościuszko:
8 miesięcy temu
"Księża będą zawsze wykorzystywać ciemn*tę i przesądy ludu. Będą posługiwać się religią jak maską, pod którą kryje się obłuda i zbr*dniczość ich poczynań".
⚽⚽⚽
8 miesięcy temu
Zerwać konkordat miliardy natychmiast, religia miliardy do salek katechetycznych bez pensji jak kiedyś, fundusz kościelny miliony zlikwidować. Kasy fiskalne dla kleru niezbędne.
stat
8 miesięcy temu
Z kosciolem na czele Polska staje sie Iranem Europy.
bDTUhAzn
tak jest
8 miesięcy temu
super
zyga
8 miesięcy temu
a dlaczego tylko księża mają być ukarani za swoje przestępstwa - może złapmy i ukarzmy WSZYSTKICH przestępców
Najnowsze komentarze (683)
czytelnik
4 tyg. temu
Ludzie odczepcie się od kościoła katolickiego. Macie do wyboru inne religie np. islam, judaizm. Wolność słowa i wyboru. Co się czepiacie tych, którzy chcą chodzić do kościoła katolickiego. Ostatnio jest pęd Śmieszka, Biedronia i Nowackiej do zalegalizowania PRACY prostytutek. Tym zajmijcie - podczas gdy ulice muszą być wolne od idiotów manifestujących.
czytelnik
4 tyg. temu
Baranem to jest pani profesor? Okropna baba z głosem wróbla. Niech się zamknie raz na zawsze. Bo oczy i uszy zamykamy jak ją widzimy i słyszymy. Wypowiada się na temat m.in.- jak dzieci wychowywać????!!!. I wara od kościoła. Kto z kościołem walczy ten .. przegrywa. Znamy to z historii - o ile ta pani zna historię Polski.
Antysenyszyn
4 miesiące temu
Senyszyn ma zaczadzony mózg po sierpie i młocie na czerwonym tle
memento
8 miesięcy temu
Na stronie bosco znajdziecie przedruk ciekawego artykułu z Gościa niedzielnego pt: "Katolicy ostatniej szansy". tutaj zamieszczam mały fragment "Katolicy ostatniej szansy" autorzy Marcin Jakimowicz i Przemysław Kucharczyk Dobry łotr, dobrym łotrem, ale pan nie znał mojego sąsiada! Rozbił rodzinę, łapówkarz, za komuny nakradł jak mało kto, łajdaczył się całymi dniami. I żeby taki człowiek przyjął pod koniec życia kapłana? No coś podobnego. Miłosierdzie Boże ma też jakieś granice! Benedyktyn o. Karol Meissner na rekolekcjach w Warszawie opowiadał przejmującą historię hitlerowca Rudolfa Hessa. Był znany jako prawa ręka samego Hitlera (nie należy go mylić z Rudolfem Hössem, komendantem obozu w Auschwitz). Siedząc w więzieniu, poprosił o długą spowiedź. Później kapłan miał odprawić Mszę świętą dla więźniów. Nie było ołtarza. Odprawimy ją na waszych dłoniach - zdecydował. Na czyich? Losujmy. Wypadło na Hessa. Eucharystię sprawowano na dłoniach hitlerowca. Po kazaniu do zakrystii wpadły oburzone parafianki. "Ooo, tego przykładu mógł nam Ojciec oszczędzić!". Hans Frank, generalny gubernator Generalnej Guberni, hitlerowski zbrodniarz, został skazany na szubienicę. Po ogłoszeniu wyroku pokiwał głową: "Śmierć przez powieszenie? Zasłużyłem na nią i spodziewałem się tego". Do spowiednika zaś powiedział: "Dziękuję za dobre traktowanie w więzieniu. Proszę Boga o miłosierdzie". Lekarze i strażnicy więzienni z Norymbergi opowiadają, że w ostatnich tygodniach życia nie rozstawał się z Biblią. Czy człowiek stający oko w oko ze śmiercią może decydować się na podobne gesty? A może właśnie wówczas widzi wszystko najwyraźniej? Czy działa tu zasada "jak trwoga to do Boga"? Niekoniecznie. Osądzony razem z Frankiem Julius Streicher, redaktor naczelny antysemickiego tygodnika "Der Stürmer", stojąc pod szubienicą szyderczo zawołał: "Szczęśliwego Jom Kippur!".
Krysia
8 miesięcy temu
Park Rydzyka za nasze podataki ?????????, nie wyrazilismy zgody!!!
wyborca
8 miesięcy temu
Pani Senyszyn powiedziała po wygranych wyborach przez PIS, że wyjdzie na ulicę, ciekawe jak jej się powodzi na ulicy?
Polak
8 miesięcy temu
A ja bym życzył wszystkim polakom by zbrodnie komunistyczne zostały wreszcie rozliczone...
Mewa
8 miesięcy temu
o i panią wezwali na pomoc ?
bDTUhAzf
Loko
8 miesięcy temu
Pani Senyszyn, wychowanka pzpr, jej czynna działaczka nie może pogodzić się z faktem, że jej zbrodnicza partia przestała istnieć, a Kościół trwa.
WIDZ
8 miesięcy temu
OJ BIEDNA TA PROFESOR A DO TEGO UBOGA URODA
gosc
8 miesięcy temu
joaśka a gdze medale?
ewa
8 miesięcy temu
Bez kościoła nie ma Polski i o to im chodzi...A bez własnego kraju hulaj dusza, piekła nie ma (tzn. własnie jest...). Tej senyszyn to mi zwyczajnie po ludzku żal...
KURZ
8 miesięcy temu
W KATYNIU I TYSIĄCACH INNYCH MIEJSC "JEJ IDOLE" POKAZALI CZEGO MOŻEMY SIĘ SPODZIEWAĆ PO ANTYKLERYKAŁACH I JAKĄ "SPRAWIEDLIWOŚĆ " REPREZENTUJĄ
max
8 miesięcy temu
Nie lubię tej kobiet ale zgadzam się z nią.
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić