Mateusz Domański
Mateusz Domański| 

Julia Wieniawa pierwszy raz mówiła o dzieciństwie. Nie było łatwe

27

Do tej pory Julia Wieniawa nie opowiadała o swoim dzieciństwie. Historię gwiazdy poznawaliśmy jednak z różnych medialnych doniesień. Ostatnio celebrytka przyznała, że lekko nie było.

Julia Wieniawa pierwszy raz mówiła o dzieciństwie. Nie było łatwe
Julia Wieniawa opowiedziała o dzieciństwie (Getty Images)

Julia Wieniawa występuje w trwającej edycji "Tańca z gwiazdami". Podczas ostatniego odcinka tego popularnego show uczestnicy opowiadali o swojej rodzinie. Dla Wieniawy było to wyjątkowo trudne.

Jak wiadomo, celebrytka wychowywała się w rozbitej rodzinie. Przebywała na zmianę z ojcem, a także matką i ojczymem. O swojej historii z trudem mówiła przed kamerami telewizyjnymi.

Trochę stresuję się opowiadając o tym, bo pierwszy raz w życiu tak się odsłaniam, jeżeli chodzi o prywatną część mojego życia - przyznała Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa widzi pozytywy

Dzieciństwo celebrytki nie było usłane różami. Mimo wszystko dostrzega jednak plusy wychowywania się w taki sposób.

Generalnie dzieci z rozbitych małżeństw chyba nie mają za lekko. Szczególnie, jak byłam mała, to nie było łatwe jeździć od mamy do taty, od taty do mamy, ale teraz doceniam te dwa światy, bo to są dwa zupełnie inne światy. Mimo dwóch domów, mimo rozbitej rodziny jestem ogromną szczęściarą - stwierdziła aktorka.
Zobacz także: Julia Wieniawa szczerze o rodzicach: "To, że się rozstali to jest ich sprawa i ja tego nigdy nie będę oceniać"
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić