Leon Malinowski| 

Julia Wieniawa skradła jego serce? Nikodem Rozbicki zabrał głos

11

W sieci aż huczy od plotek, że Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zostali parą. Ostatni przyłapano ich, jak trzymali się za ręce i nie szczędzili sobie pocałunków. Teraz aktor zabrał głos w tej sprawie.

Julia Wieniawa skradła jego serce? Nikodem Rozbicki zabrał głos
Czy Wieniawa i Rozbicki są razem? (Getty Images, NurPhoto)

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki zostali przyłapani przez paparazzi na warszawskim Placu Konesera. Na fotografiach można dostrzec, jak aktorzy przytulają się i całują. Absolutnie nie szczędzili sobie czułości.

W sieci zaczęło aż huczeć od spekulacji. Portale plotkarskie sugerują, że Julia i Nikodem są już parą.

O komentarz na ten temat poproszony został aktor. Wątpliwości nie zostały rozwiane, ponieważ Rozbicki nie ma zamiaru tłumaczyć się publicznie ze swojego życia prywatnego.

Nie mam zamiaru tutaj nic komentować. Naprawdę wolę się nie odwoływać do plotek, pomówień. Moje życie jest moim życiem i toczy się swoim rytmem - powiedział, cytowany przez plejada.pl.

Wieniawa ma nowego chłopaka?

Wciąż nie wiemy, czy Wieniawa i Rozbicki postanowili stworzyć związek. Być może za jakiś czas wypłyną nowe informacje w tej sprawie.

Fakty są takie, że od momentu rozstania z Baronem, Wieniawa oficjalnie się z nikim nie związała. Spekulacji natomiast było mnóstwo. Celebrytka jest uważnie obserwowana przez media i praktycznie każde spotkanie Julii z jakimkolwiek mężczyzną jest wnikliwie analizowane.

Czytaj także:

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić