Kaczmarek ostro o Pawłowicz: Popieprzona, niespełna rozumu

207

Janusz Kaczmarek wypowiedział się o Krystynie Pawłowicz. Były Prokurator Krajowy oraz szef MSWiA nie ma dobrego zdania o sędzi TK.

Kaczmarek ostro o Pawłowicz: Popieprzona, niespełna rozumu
Janusz Kaczmarek wypowiedział się o Krystynie Pawłowicz. Były Prokurator Krajowy oraz szef MSWiA nie ma dobrego zdania o sędzi TK. (Materiały prasowe, AKPA)

O Pawłowicz znowu zrobiło się głośniej w ostatnich dniach za sprawą jej aktywności w mediach społecznościowych. Pełniąca obowiązki sędzi w Trybunale Konstytucyjnym zaatakowała na Twitterze twórcę antyrządowego "Soku z Buraka". Profil antypis zrzeszający dużą liczbę obserwujących internautów bardzo uwiera od wielu lat rządzącej większości.

Po publikacji TVP Info mówiącej o znajomości Mariusza Kozaka Zagozdy ("Sok z Buraka") z mec. Romanem Giertychem, na profilu Twitterowym Krystyny Pawłowicz pojawił się kontrowersyjny wpis. Internauci szybko zwrócili uwagę byłej posłance na kontekst umieszczonego przez nią zdjęcia...

Kozak-Zagozda z "Soku z Buraka" to zdecydowanie nie moje klimaty, ale że tzw. sędzia Trybunału Konstytucyjnego w celu dyskredytacji tej osoby używa zdjęcia zbrodniarek z obozów zagłady, może zaskakiwać. To jakiś nowy standard komunikacji członków Trybunału Przyłębskiej? - komentuje oburzony dr Robert Maślak z Uniwersytetu Wrocławskiego.

Kaczmarek o Pawłowicz

Na wpis Krystyny Pawłowicz zareagował adwokat Janusz Kaczmarek, w przeszłości były szef w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji.

To jest profesor (uczelniany ale profesor). Zatem. Niespełna rozumu, odjechana, popaprana, popieprzona, pieprznięta (synonimy, ale delikatne). Proszę zachować umiar. Profesor jak mnie uczono to autorytet i wyznacznik nauki i kultury - ocenił Kaczmarek pod wpisem jednego z internautów.
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Pawłowicz w TK

Krystyna Pawłowicz została powołana przez polityków Prawa i Sprawiedliwości na stanowisko sędzi TK w 2019 r. Była posłanka PiS znalazła się w składzie orzekającym, w którym Trybunał Konstytucyjny uznał, że aborcja ze względu na ciężko uszkodzony płód jest niezgodna z konstytucją. 

Zobacz także: Krystyna Pawłowicz w hotelu. Szymon Hołownia mocno skomentował
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić