Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Wiceminister zjadliwie do posła PiS. Na ripostę nie trzeba było długo czekać

8
Podziel się:

Marcin Warchoł postanowił wykorzystać dobrą pogodę i rozpocząć zbieranie podpisów od wyborców. Polityka Solidarnej Polski wspierali w tym najbliżsi. Jednak zachowanie Warchoła nie przypadło do gustu wszystkim. Słowa krytyki padły m.in. ze strony Macieja Wąsika.

Wiceminister zjadliwie do posła PiS. Na ripostę nie trzeba było długo czekać
Marcin Warchoł zbierał podpisy wśród wyborców z Rzeszowa. Nie wszystkim jego zachowanie przypadło go gustu (Twitter.com)

Do nieprzyjemnej wymiany zdań między politykami doszło na Twitterze. Dyskusja zaczęła się od opublikowania przez Marcina Warchoła filmiku, na którym razem z bliskimi pozdrawia wyborców z Placu Wolności w Rzeszowie.

Dzień dobry w ten słoneczny poranek! Pozdrawiam z Placu Wolności, zbieranie podpisów trwa. Jesteśmy dzisiaj w całym Rzeszowie! – napisał Marcin Warchoł na Twitterze.

Kłótnia Marcina Warchoła i Macieja Wąsika na Twitterze. O co poszło?

Maciej Wąsik, zastępca Mariusza Kamińskiego w MSWiA, skrytykował postawę kolegi z partii. Zwrócił mu uwagę, że zgodnie z obecnie obowiązującym w Polsce prawem zarówno on, jak i jego towarzysze powinni mieć na twarzach maseczki ochronne.

Marcinie, powiedz, gdzie jutro będziesz zbierał podpisy? Będziesz miał okazje sam złożyć podpis na mandacie. Dla Polskiej Policji pytam –zapytał zjadliwie Maciej Wąsik.

Marcin Warchoł nie pozostawił uwagi wiceministra bez odpowiedzi. Jak wyjaśnił w komentarzu, razem z rodziną przebywali w parku, czyli na terenach zielonych, gdzie noszenie maseczki jest nieobowiązkowe. Zapewnił również, że traktuje środki ostrożności związane z pandemią COVID-19 poważnie i zamierza ich rygorystycznie przestrzegać w trakcie kampanii.

Byłem w parku, na terenach zielonych nie potrzeba. Biorąc jednak pod uwagę ciężka sytuacje covidową i obostrzenia, będę prowadził kampanie wyłącznie w maseczce – zadeklarował Marcin Warchoł na Twitterze.
Zobacz także: Zobacz też: Adam Niedzielski zaatakowany bez pardonu. Stanisław Karczewski wyśmiał złośliwości
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(8)
Yty
rok temu
Jakie nazwisko taki człowiek
Lebiegi
rok temu
Szopka i cyrk dla naiwnych. Niech nieudacznicy z PiS odwalą się od samorządów. Czego się dotkną to zamienią w kupę gruzu.
ak001
rok temu
Kolejny marzący o dorobieniu się przez przynależność do PiS. Tak się zastanawiam... czy tym ludziom nie wstyd?! Co powiedzą dzieciom, gdy ich spytają gdy dorosną? Że co? Że należeli do partii która zrujnowała moralnie, gospodarczo i militarnie nasz kraj?
Polacy 🇵🇱
rok temu
Najważniejsze że w kościele za drobną opłatą covid nas nie dosięgnie.
osa,,,
rok temu
NIE ATAKUJCIE SIE WZAJEMNIE ALE UPOMNIENIE JEST NA MIEJSCU , W SZPITALACH MIEJSC BRAKUJE A KAŻDY CHE PRZEZYC WIĘC DBAJCIE O SIEBIE I NOŚCIE MASECZKI , CHIRURDZY OPERUJA PO KILKA GODZIN I NIE ZDEJMUJA MASECZEK I TO TRUDNE OPERACJE A NAWET RATUJACE ZYCIE ROBIĄ ,ONI DAJA RADE TO I WY GĘBĄ PRACUJACY TEZ DACIE RADĘ , POLITYCY TO NIE JEST TRUDNY TYLKO DLA GENIUSZY ZAWÓD , RESZTA PREDZEJ CZY PÓŹNIEJ WYPADNIE , CI SŁABI POWINNI JAK NAJWCZESNIEJ BO TYLKO MIEJSCE ZAJMUJĄ ZDOLNYM I OPÓŹNIAJA ROZWÓJ , TAK WIEC IMPONOWAĆ INTELIGENCJA I ZNAJOMOSCIĄ ZAWODU POLITYKA BEZ PUSTYCH SŁÓW I ,,ZŁOTYCH GÓR ,, BO WYBORCY W CUDA NIE WIERZA CENIĄ ZDOLNOŚĆ I MADROSĆ BO TA DECYDUJE JAK WYBORCY ŻYJĄ, TERAZ WYBORCY CENIĄ MĄDROŚĆ I ZDOLNOŚC BUDOWANIA A NIE AWANTUROWANIA SIE TO CEL OPOZYCJI I ZOSTAWCIE TO IM
dość pis
rok temu
Był w parku i maski na ryju nie było idź szary człowieku do parku bez maski dorwą wszystkie możliwe służby on już robi co chce. Mieszkańcy Rzeszowa nie dajcie się omamić wszyscy tylko nie z PiS i PO macie wybór możecie coś zmienić
Andrzej
rok temu
Naprawdę chcą mieć Warchoła za prezydenta
Jot 23
rok temu
Prawdziwy Warchoł robi co chce.Ludzie - mieszkańcy Rzeszowa zastanówcie się !!!!
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić