Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Przejdź na
EKO
|

Kaczyński dostał nagrodę. Za zasługi w zakresie obronności kraju

800
Podziel się:

Jarosław Kaczyński ma powód do dumy. Prezes Prawa i Sprawiedliwości został wyróżniony tytułem Człowieka Wolności. Nadali mu go czytelnicy tygodnika "Sieci". Znamy treść uzasadnienia. Dlaczego to właśnie na Kaczyńskiego padł wybór?

Kaczyński dostał nagrodę. Za zasługi w zakresie obronności kraju
Jarosław Kaczyński został Człowiekiem Wolności Tygodnika "Sieci" (PAP, Jacek Szydłowski)

Jarosław Kaczyński został laureatem tytułu Człowiek Wolności Tygodnika "Sieci" za rok 2021. Na portalu wPolityce podkreślono, że decyzja zapadła po licznych konsultacjach – głos mieli przede wszystkim sami czytelnicy.

Jarosław Kaczyński z tytułem Człowieka Wolności Tygodnika "Sieci". Uzasadnienie

Jak podkreślono, wybór laureata nie był prosty z powodu sytuacji geopolitycznej kraju oraz wewnętrznych problemów, z którymi borykali się Polacy się w związku z pandemią COVID-19. Ostatecznie czytelnicy za priorytetowe uznali kwestie związane z obronnością.

Największe zasługi w zakresie obronności kraju – według czytelników "Sieci" – ma właśnie Jarosław Kaczyński. W rezultacie prezes Prawa i Sprawiedliwości może pochwalić się nowym wyróżnieniem.

W ocenie naszych czytelników kluczowa, najważniejsza dla polskiej obrony była jednak rola wiceprezesa Rady Ministrów, Przewodniczącego Komitetu ds. Bezpieczeństwa Narodowego i spraw Obronnych, prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Zarówno w czasie apogeum kryzysu, jak i wcześniej, gdy skutecznie przygotował państwo polskie na możliwe zagrożenie, zwiększył możliwości obronne, w tym wykorzystał okienko możliwości w czasie prezydentury Donalda Trumpa – czytamy w uzasadnieniu na stronie wPolityce.
Zobacz także: Zobacz też: Jarosław Kaczyński o Polskim Ładzie. Zdecydowana reakcja

Za wyborem Jarosława Kaczyńskiego miała opowiedzieć się zdecydowana większość Czytelników. Ich wybór został uszanowany przez Kapitułę tytułu "Człowieka Wolności Tygodnika Sieci".

Głosy zdecydowanej większości Czytelników potwierdziła Kapituła tytułu "Człowiek Wolności Tygodnika Sieci" – czytamy na stronie wPolityce.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(800)
Oblicze Pisu
1 tyg. temu
Ciekawe zawsze mnie zastanawiało jak to jest że rodzina AKOWCÓ dostaje wilę od bolszewickiej włady ludowej polski i intratne posady. Gdze w tamtych czasach AKOWCÓ się prześladowało. A w stanie wojenym opozycjonistów zamykano,a Kaczyńskim włos z głowy nie spadł,ciekawe?????
Oblicze Pisu
1 tyg. temu
A gdze go pochowią też na Wawelu.
Oblicze Pisu
1 tyg. temu
Kiedyś ludzie zapomną że byli tacy Kaczyńscy. Będą obalać pomniki. Przeniosą pochówek z Wawelu na cmentarz Lecha Kaczyńskiego to miejsce pochówku Królów. A nie zwyczajnego wręcz bezbarwnego prezydęta. Jarosława zapiszą na kartach histori jako najgorszą osobę niszczącą demokrację. Rzadne nagrody mu nie pomogą. Po śmierci będzie zapomniany.
🙂🙂🙃🙂🙂
1 tyg. temu
A hymn Rosji mu zagrano.
🙂🙂🙃🙂🙂
1 tyg. temu
No faktycznie zasługi, Łamania konstytucji. Niszczenie sądownictwa, Złe prawo pisane na kolanie i głosowane nocami. Szczucia Polaków na Polaków. Wyprzedaż stacji i rafineri. Zrujnowanie gospodarki i finanów ,ectr...... Zasługuje na nagrodę.
123
2 tyg. temu
Dostał nagrodę,to ciekawe. Powinien dostać taczkę+.
emerytka
2 tyg. temu
Wielka pomyłka z tym wyróżnieniem.Wolność w kraju w którym używa się Pegasusa szpiegując obywateli????
MMN
2 tyg. temu
Lot na kukulczym gniazdem,oderwani od rzeczywistosci ...
TW Balbina
2 tyg. temu
Ten medal bardziej kotu się należał
ASTER
2 tyg. temu
Towarzysz Kaczyński !!!
el-ka
2 tyg. temu
To ten,co podobno powiedział wystarczy nie kraść. Jednak wychodzi na to,że trzeba kraść. Dobrze to udowodnili obecni przedstawiciele władzy. Który był sprytniejszy,to szybko zwijal się z tego nierzadu. Oczywiście odpowiednio wcześniej zadbał o majątek.
firerek
2 tyg. temu
Patrzę na to zdjęcie i wierzyć mi się nie chce, że bez jego woli, takiegio nic, nikt w bucie nie kiwnie. Wszyscy ci wybrańcy, którzy parli do koryta, przyrzekając ludowi spełniać jego wolę, wypięli się tyłem do tego ludu.
błazen
2 tyg. temu
Powiedzenie Kaczyńskiego- Polska w ruinie, właśnie się spełnia.
Prażanin
2 tyg. temu
"Sieci"? To jakiś tygodnik rybacki czy może myśliwski?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić