Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Aldona Brauła
|

Głośno o wywiadzie Kaczyńskiego dla PAP. Mówi, co opozycja zrobi z Polską

37
Podziel się

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu Polskiej Agencji Prasowej. Stwierdził w nim, że "każdy, kto rozbija dzisiaj prawicę, działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom", a ewentualne rządy opozycji zdemoralizowałyby Polskę.

Głośno o wywiadzie Kaczyńskiego dla PAP. Mówi, co opozycja zrobi z Polską
Kaczyński (PAP)
bEUWxqVx

Jarosław Kaczyński udzielił wywiadu dla Polskiej Agencji Prasowej. Zapytano go, czy Zjednoczona Prawica jest nadal zjednoczona, skoro w ostatnim czasie koalicjanci Prawa i Sprawiedliwości przedstawiają odmienne stanowiska w takich kwestiach jak energetyka czy unijny fundusz odbudowy.

Jarosław Kaczyński: Polska stoi przed ogromną szansą

Wicepremier powiedział, że prawica jest zjednoczona. Dodał, że nie można tego stanu naruszyć, ponieważ dzięki Zjednoczonej Prawicy Polska ma szansę na rozwój.

bEUWxqVz
Polska stoi dzisiaj przed ogromną szansą, a warunkiem jej wykorzystania jest jedność obozu Zjednoczonej Prawicy; każdy kto rozbija dzisiaj prawicę, działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom - powiedział wicepremier, prezes PiS Jarosław Kaczyński.
Zobacz także: Borys Budka: Jarosław Kaczyński odpływa od rzeczywistości, to smutne

Jarosław Kaczyński odniósł się także do ewentualnych rządów przez inne partie. Powiedział, że "przejęcie władzy przez tę opozycję, która jest, byłoby dla Polski nieszczęściem".

bEUWxqVF
Nie potrafili kompletnie rządzić i to jest bardzo łagodne określenie. Nie mają żadnego programu poza nienawiścią do PiS, poza swego rodzaju wojną domową, którą w gruncie rzeczy zapowiadają i już w istocie prowadzą, i zniesieniem w ogóle wszelkiego prawa, bo to też w istocie zapowiadają - oceniał wicepremier.


Zdaniem wicepremiera opozycja dąży do rewolucji obyczajowej "niszczącej rodzinę i tradycję narodową". Zmiany wprowadzone przez inne partie mogłyby zaburzyć funkcjonowanie społeczeństwa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUWxqWa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(37)
BEZPARTYJNY
2 miesiące temu
WY ktorzy tak krytycznie o PIS gdzie byliscie za Tuska jak dzieci glodne szly do szkoly byly przypadki zemdlenia z glodu niektorzy wyrywali tym co mieli chleb z rak wtrdy milczeliscie bo bylo koryto kosztem glodujacych bo pozbawiono rodzicow pracy GDZIE BYLISCIE nie jestem z PISU ale kierujac sie zdrowym rozsadkiem jatrzycie zawiscia nie macie zadnego planu na uzdrowienie gospodarki zbieranina roznej masci wywrotowcy gotowi podpalic Polskie jatrzycie siejac nienawisc wybory dwukrotnie pokazaly zaczym spoleczenstwo sie opowiada chcemy spokoju dzis dzieci resortowe oderwane od koryta ZIONA NIENAWISCIA tylko Polska racja stanu moze utrzymac lad spokoj i pozadek
Stefan
9 miesięcy temu
Wg. Mnie i bardzo wielu moich znajomych J.Kaczyński kompletnie nie ma pojęcia o polskiej rzeczywistości, żyje w świecie swoich iluzji i nienawiści do co najmniej połowy społeczeństwa.i przez to jest w mojej ocenie wielk8m szkodnikiem ( łagodnie mówiąc).
patolo
9 miesięcy temu
Szkoda tych ludzi co nie pamiętają rządy PO korupcja złodziejstwo patologia gospodarcza i społeczna , uchwalanie ustaw pod swoich i sprzedaż Polskiej gospodarki i wiele innych rzeczy
bEUWxqWb
Gosc
9 miesięcy temu
Moze niech go ktos obudzi. Bo zyje w swoich snach.
mario
9 miesięcy temu
Złodziejaszki by chcieli znowu rządzić ale to tylko zagranica została.
mario
9 miesięcy temu
Brawo Panie Kaczyński!
Jasiek
9 miesięcy temu
NACZELNY DEMAGOG .....Czyżby to już??? ....JUŻ, już, Już ....GRUNCIK PALI SIĘ POD NÓŻKAMI :)))) iiiiiiiii OBAWY o UTRATĘ WŁADZY STAJĄ SIĘ CORAZ BARDZIEJ REALNE :)
pani
9 miesięcy temu
Mówi prawdę. A prawda w oczy kole.
bbb
9 miesięcy temu
INNY WYMIAR SWIADOMOSCI
John
9 miesięcy temu
Ten typ nie wie co mówi. Brak szacunku i tolerancji do innych, nieznajomość języków, brak chęci poznania świata innych kultur, wyjazdy jedynie na Wawel, chore dążenie do władzy, osobowość psychopatyczna. Co tu więcej pisać?
POLAK
9 miesięcy temu
Jarek a syn to kiedy
antypis
9 miesięcy temu
Obatelu Jarosławie, na twym sztandarze Jezusa niosą, lecz jakże inną ma twarz. Ten z Galilei kocha nas wszystkich, Twój tylko niektórych z nas. Jezus prawdziwy nie mieszka w Toruniu On mieszka z nami ja wiem. On kocha Żyda i Rosjanina, Niemca i ciebie i mnie. Obatelu Kaczyński, dom nasz i łóżko i stół, nawet Jezusa na krzyżu drewnianym przepiłowałeś na pół. Kto ciebie skrzywdził, anioł, czy diabeł, że tak odpłacasz nam. Dzielisz i ranisz, i wiek upłynie nim wyliżemy się z ran. Czemu nas dzielisz dziś? Na dobrych, co w ciemno idą za tobą i złych, co nie chcą tam iść? Nasza ojczyzna leży nad Wisłą, nie zdołasz przenieść jej. Ani za góry, ani za lasy. Musi zostać, gdzie jest. Pieśń o Jarosławie Kaczyńskim - YouTube
gość
9 miesięcy temu
"każdy, kto rozbija dzisiaj prawicę, działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie i przeciw polskim wartościom"? Czyli pospolite ZŁODZIEJSTWO i BANDYTYZM PiS-u mają być tymi 'wartościami'? STANOWCZO NIE!
bEUWxqVT
Jaz
9 miesięcy temu
Jakie to polskie wsrtości.Pis sobie przypioł coś z innej epoki rodem z ciemnigrodu i wmawia .że to polskie.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić