Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|

Kaczyński przy ołtarzu. "Wielki cios i ból"

68
Podziel się

Jarosław Kaczyński stanął przy ołtarzu podczas kolejnej, 129. miesięcznicy smoleńskiej. Po mszy świętej odprawionej w intencji ofiar wygłosił kilka słów.

Kaczyński przy ołtarzu. "Wielki cios i ból"
( PAP)
bEUScoCZ

W niedzielę 10 stycznia odbyła się 129. miesięcznica smoleńska. Tradycyjnie już w Warszawie, w intencji ofiar została w tym dniu odprawiona msza święta. Po niej zabrał głos prezes PiS, Jarosław Kaczyński.

Jarosław Kaczyński wspomina Katarzynę Łaniewską

Podczas swojego wystąpienia prezes PiS wspomniał zmarłą niedawno aktorkę Katarzynę Łaniewską, która od lat uczestniczyła w miesięcznicach smoleńskich, czytając Pismo Święte, wzywając do modlitwy, a nawet recytując wiersze.

bEUScoDb
Jej silny głos i pewność, modulacja wskazywała na ten talent. Dawała tu jego przykład, ubogacała te msze, czyniła je jeszcze ważniejszymi i mocniejszymi niż i tak były - powiedział Jarosław Kaczyński w niedzielę 10 stycznia.
bEUScoDh
To, że jej nie ma wśród nas, to naprawdę wielki cios i ból. Także i dla mnie to cios bolesny i niespodziewany. Pamiętam, że jeszcze przed swoją niewczesną i niespodziewaną śmiercią tutaj w kościele po mszy wygłaszała z tego miejsca piękne patriotyczne wiersze. Słuchaliśmy ich z podziwem i uwagą, ale nie wiedzieliśmy, że to pożegnanie - dodał prezes PiS.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEUScoDC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(68)
olo
9 miesięcy temu
Mordercy swoich bliskich czesto mają potem wyrzuty sumienia i modla sie i modla za nich hehe
Edzia
9 miesięcy temu
ubogaca! to określa wszystko! Nic dziwnego, ze jakiś czas potem przemawiał do nas z kościelnej ambony. Język kościoła już zna, zastanawiam się, którego księdza zastąpi na niej... Czy ten ból musi być tak publiczny? aż tak bardzo zgrzeszył...
pilot
11 miesięcy temu
W Tbilisi nie udało się, za to w Smoleńsku poszło Ci lepiej
bEUScoDD
Jędraszewski
11 miesięcy temu
Kim Kaim bełkoce coś o pozegnaniu. Ale nie poczuwa się do winy za śmierć ludzi którzy lecieli na zaproszenie braciszka
gość
11 miesięcy temu
Przyznaję panu rację. Wielka szkoda pani Łaniewskiej.
3333
11 miesięcy temu
Poczytałem komentarze i ze smutkiem stwierdziłem że Polskę obsiadła szarańcza która, przy każdej okazji, daje upust swojej żarłoczności wszędzie gdzie tylko jest możliwość
666
11 miesięcy temu
Brat czeka a ty co?
Melania
11 miesięcy temu
Siedzimy w tej samej lodzi. Plynmy wiec razem. Drugiej arki Noego nie bedzie. Zadza posiadania i wladzy moze czlowieka opetac
ktośtam
11 miesięcy temu
"Kłamstwo ma krótkie nogi"- prędzej czy później będzie siedział.
Janbezziemi
11 miesięcy temu
Chwalmy pana, nawet premierowi dał czapkę potrzymać !!! Ludzki Pan!!!
Twój nick
11 miesięcy temu
Nawet starzy komuniści na koniec życia wracają do Boga. Ostatnie ich lata nie zmyją grzechów młodości i krzywd wyrządzonych innym osobom. Nie ma takiego wybielacza życiorysów, nawet w Lidlu.
YES
11 miesięcy temu
W imieniu własnym i milionów Polaków wzywamy Jarosława Kaczyńskiego do rezygnacji z działalności politycznej i przejścia na emeryturę. Dość szkód jakie uczynił Polsce.
Miś
11 miesięcy temu
Dochodzimy, dochodzimy, dochodzimy...a miliony z naszych kieszeni na komisję płyyyyną....
bEUScoDv
kkkk
11 miesięcy temu
Kończ waść wstydu oszczędź. Jak on odejdzie z polityki to to będzie moje własne, kolejne, prywatne święto państwowe, które będę celebrował co roku.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić