o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
HNM
|

Badania w laboratorium w Wuhan. Zniknęły ważne dokumenty

13
Podziel się

Rząd chiński jest oskarżany o usunięcie kluczowych danych dot. badań nad koronawirusem. Szczegóły ponad 300 badań, związanych także z innymi chorobami, nagle zniknęły z internetu, choć wcześniej były dostępne dla wszystkich.

Badania w laboratorium w Wuhan. Zniknęły ważne dokumenty
Dr Shi Zhengli - to m.in. wyniki jej badań miały zostać usunięte.
bEDShxuJ

Ponad 300 badań, których wyniki były dostępne w internecie, nagle zniknęło - podaje "Mail on Sunday". Wszystkie przeprowadzane były w ściśle tajnym laboratorium w Instytucie Wirusologii w Wuhan. Badania skupiały się na chorobach, które mogą się przenosić ze zwierząt na ludzi. Opublikowano je na rządowej stronie National Natural Science Foundation of China.

Zniknęły m.in. wyniki badań przeprowadzanych przez światowej sławy wirusolog Shi Zhengli. To naukowiec, który zbierała dane o chorobach, odwiedzając jaskinie nietoperzy. Z tego też powodu przylgnął do niej przydomek "Batwoman".

Ewidentnie chcą ukryć jakieś dowody - mówi w rozmowie z "Mail on Sunday" brytyjski polityk Duncan Smith, członek międzynarodowego stowarzyszenia Inter-Parliamentary Alliance on China.
bEDShxuL

Rząd musi poradzić sobie z kolejną falą oskarżeń. Dlaczego dokumenty zniknęły? Tego nie wiadomo. Zwolennicy teorii spiskowych sugerują, że mogą skrywać informacje niewygodne dla Chin. Niektórzy twierdzą nawet, że koronawirus mógł zostać sztucznie wytworzony w laboratorium.

Nie ma żadnych dowodów potwierdzających takie teorie, niemniej Chiny cały czas mierzą się z krytyką z powodu utrudniania śledztwa na temat źródeł pandemii. Oliwy do ognia Państwo Środka dolało kilka dni temu, kiedy nie wpuściło do kraju ekspertów z WHO.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDShxvm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(13)
omg
8 miesięcy temu
Wow i nikt nie zrobił kopii?
Sssss
9 miesięcy temu
I co? Nie będzie wojny?
Zofia
9 miesięcy temu
Wirusek C - ovidek miał zdziesiątkować strajkujących studentów z Hongkongu,ale wymknął się z pod kontroli w Wuhan
bEDShxvn
MJk
9 miesięcy temu
Ojej zaginęły dokumenty,a takie nowe amerykańskie,ot pomorem.
gravedigger
9 miesięcy temu
zółci na usługach lewactwa stworzyli wirusa który miał siać zamęt w społeczeństwach powodować destabilizację gospodarek tak aby kandydaci lewych łatwo urabiali sobie ludzi korzysając przy tym z dodatkowej pomocy"rzetelnych i niezależnych mediów" oraz komunikatorów społecznych to za ich pośrednictwem zwłaszcza fejs i redit skrzykiwano się by podpalać miasta
Mistrz
9 miesięcy temu
To naukowiec, który zbierała dane o chorobach, odwiedzając jaskinie nietoperzy. Z tego też powodu przylgnął do niej przydomek "Batwoman".
Jaja
9 miesięcy temu
I co nikt nie skopiował tych danych skoro były ogólnodostępne !?
zorientowany
9 miesięcy temu
zmiany w mRNA powodowane przez kolanowirusa to nic innego jak skutek wewnątrzkomórkowego napromieniowania PEM. Pamiętacie Chińczyka, który z dnia na dzień zrobił się czarnoskóry i po paru dniach wrócił do naturalnego koloru? Podawali, że to efekt działania kolanowirusa. Nie. To był marketingowy pokaz co Chińczycy potrafią zrobić z Twoim DNA. Teraz sobie dodaj. Whan-laboratorium fajf_dżi, laboratorium Pfitzera. PEM + nanomateriały w szczepionkach = ktoś chce joystick do Twojego DNA.
Szerszen12
9 miesięcy temu
Twierdziłem i nadal twierdzę,że Chińczycy wyprodukowali Broń biologiczna która wymknęła się im spod kontroli .bądź świadomie ktoś wyposcil dając znać do czego Chiny dążą .jeśli nie mają nic na sumieniu to dlaczego zniszczyli dokumentację i nie chcą wpłacić do siebie osób kontrolujących ,i dlaczego Chińskie wojsko w Wuhan wtargnęło do laboratorium zacierając ślady bądź chciano zmylić trop o produkcji Broni biologicznej przerzucając na niedoperze .Nasuwa sie pytanie czy w 1959r faktycznie zagłodzono 40000mil.ludzi na śmierc czy też był inny aspekt śmiertelny głód czy doświadczenia na własnym narodzie.Ciekawe dokąd tak będą wodzić opinię publiczną opowiadając niedozeczne inf.(klamst).Ciekawe dokąd to nas doprowadzi (zagląda ludzkości)
Ufo Ryszard
9 miesięcy temu
Zabawa w Naturę tego swiata
...
9 miesięcy temu
Hm ciekawe czemu znikły skoro podobno Chiny są ,,niewinne"
Rozsądna
9 miesięcy temu
Trzeba zamknąć Wuhan i zaprzestać ryzykownych doświadczeń jeżeli nie jesteśmy w stanie ich kontroliwać
Poirot
9 miesięcy temu
Czy to nie jest przypadkiem przedruk z Epoch Times?
bEDShxvf
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić