o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Kąpał się w morzu. Trwają poszukiwania turysty

31
Podziel się

Przy plaży w Jarosławcu trwają poszukiwania mężczyzny. Kąpał się w morzu, a chwilę później nagle zniknął rodzinie z oczu. Do akcji ratunkowej zaangażowano załogę śmigłowca, która patroluje obszar nad wodą.

Kąpał się w morzu. Trwają poszukiwania turysty
Zaginięcie turysty w Jarosławcu. (Pixabay)
bDJjnbsl

58-latek spokojnie kąpał się przy plaży w Jarosławcu. W pewnym momencie zniknął, choć jeszcze chwilę temu wszyscy widzieli, jak pływał. Rodzina rozpaczliwie szukała mężczyzny, ale bezskutecznie. Powiadomiono służby ratownicze i policję.

Na miejscu znajdują się ratownicy WOPR, policja, a także straż graniczna. Wszyscy przeczesują teren wokół plaży, gdzie znajdowała się rodzina, a także obserwują morze ze śmigłowca.

bDJjnbsn
Zobacz także: Zagrożenie sinicami w Bałtyku. Bakterie uszkadzają nerki i wątrobę

Zaginiony to turysta z Wielkopolski

Poinformowano nas, że około mężczyzna wszedł do morza w niedzielę 23 sierpnia, w Jarosławcu popływać i ślad po nim zaginął. (...) To 58-letni turysta z Wielkopolski - informuje asp. Kinga Warczak cytowana przez Nasze Miasto.

58-letni plażowicz wciąż jest poszukiwany przez ratowników. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że turysta został poniesiony przez wodę daleko od miejsca, gdzie po raz pierwszy do niej wszedł.

bDJjnbst
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDJjnbsO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
stara turyści
6 miesięcy temu
szczęśliwie już coraz mniej mi się chce jeździć i z tłumami się mieszać, bo pamiętam Bałtyk Bieszczady Mazury Biebrzę Tatry Beskidy sprzed 50-40 lat, kiedy można było spokojnie tam wypocząć
Adam
6 miesięcy temu
Nie dodano, że dzisiaj jest silny wiatr i ponad półtora metrowe fale, wszędzie są wywieszone czerwone flagi zakazujące kompieli i nikt normalny nawet nie podchodził do wody. Z przyrodą nie wygrasz
Prawda
6 miesięcy temu
Spokojnie sobie plywal...prawda jest taka że w tym czasie co się to stało były naprawdę duże fale
bDJjnbsP
ratownik
6 miesięcy temu
K***a ile można tłumaczyć???? Ile ludzi jeszcze musi się utopić aby jeden z drugim zrozumieli, że z wodą nie ma żartow! Ile...??? Ile można tłumaczyć? Ludzie oglądacie, czytacie coś oprócz....Zlotoplskich???
Robert😀
6 miesięcy temu
Już chyba na wczasy nie pojedzie. Bałtyk to nie Adriatyk , gdzie woda ciepła , przejrzysta , bez prądów i przybrzeżnych gwałtownych uskoków dna. Od ponad 20 lat jeźdzę do Chorwacji i oprócz kilku przyhotelowych plaż nie widziałem ratowników a mimo to ilość utonięć w porównaniu do ilości turystów o wiele mniejsza.
Najnowsze komentarze (31)
Ks Ranowalona
6 miesięcy temu
"Do akcji ratunkowej zaangażowano załogę śmigłowca, która patroluje obszar nad wodą." Ludzie, no czy wy normalni jestescie? Gosciu sie zanurzyl, wiec jest pod woda, a ci go szukaja nad woda. W ten sposob nigdy go nie znajda. Podejrzewaja ze zostal wniebowziety?
kłapciasty
6 miesięcy temu
Dał nurka i wypłynie przy brzegu Szweckim. No i szukajcie wiatru w polu. Czy dużo narobił długów które rodzina będzie spłacała ?
Laz
6 miesięcy temu
Morze wyrzuci
Deep One
6 miesięcy temu
Poszedł na spotkanie z Dagonem.
val
6 miesięcy temu
Tam niestety są stare drewniane falochrony przy których robi się głębia... A do tego jak pisali przedmówcy wczoraj był zakaz kąpieli ze względu na silny wiatr...
TYFUS
6 miesięcy temu
UCIEKŁ DO SZWECJI,PROSIĆ O AZYL POLITYCZNY.
???
6 miesięcy temu
OKOŁO MĘŻCZYZNA... czyli KTO?
JA.
6 miesięcy temu
Czy nie łatwiej i taniej wyposażyć stacje ratownictwa w drony tu czas się liczy bo helikopter który przycięci z daleka może zalesić tylko zwłoki topielca no i koszt przelotu jest prawie równy wyposażenia ratowników w drony
bDJjnbsH
dada
6 miesięcy temu
napewno jest juz na Borholmie albo i nawet w Szwecji
brak wiedzy
6 miesięcy temu
Pływanie w morzu jest niebezpieczne, ponieważ jest bardzo męczące i kondycja wysiada i łapią skurcze
przewoźne
6 miesięcy temu
Trzeba zmienić system kąpielisk w morzu. Powinny być ogrodzone siatkami ruchomymi z kotwicami.
maybe ?
6 miesięcy temu
Może jakiś zagubiony i głodny rekin się nim zajął ?
Proste
6 miesięcy temu
Ech ten Bałtyk. Ktoś coś wsypał do wody i się rozpuścił.
hahahaha
6 miesięcy temu
Płynie to Timbuktu
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić