o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
NM
|

Kąpał się w morzu. Trwają poszukiwania turysty

31
Podziel się

Przy plaży w Jarosławcu trwają poszukiwania mężczyzny. Kąpał się w morzu, a chwilę później nagle zniknął rodzinie z oczu. Do akcji ratunkowej zaangażowano załogę śmigłowca, która patroluje obszar nad wodą.

Kąpał się w morzu. Trwają poszukiwania turysty
Zaginięcie turysty w Jarosławcu. (Pixabay)
bDmUGEKZ

58-latek spokojnie kąpał się przy plaży w Jarosławcu. W pewnym momencie zniknął, choć jeszcze chwilę temu wszyscy widzieli, jak pływał. Rodzina rozpaczliwie szukała mężczyzny, ale bezskutecznie. Powiadomiono służby ratownicze i policję.

Na miejscu znajdują się ratownicy WOPR, policja, a także straż graniczna. Wszyscy przeczesują teren wokół plaży, gdzie znajdowała się rodzina, a także obserwują morze ze śmigłowca.

bDmUGELb
Zobacz także: Zagrożenie sinicami w Bałtyku. Bakterie uszkadzają nerki i wątrobę

Zaginiony to turysta z Wielkopolski

Poinformowano nas, że około mężczyzna wszedł do morza w niedzielę 23 sierpnia, w Jarosławcu popływać i ślad po nim zaginął. (...) To 58-letni turysta z Wielkopolski - informuje asp. Kinga Warczak cytowana przez Nasze Miasto.

58-letni plażowicz wciąż jest poszukiwany przez ratowników. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że turysta został poniesiony przez wodę daleko od miejsca, gdzie po raz pierwszy do niej wszedł.

bDmUGELC
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(31)
stara turyści
3 miesiące temu
szczęśliwie już coraz mniej mi się chce jeździć i z tłumami się mieszać, bo pamiętam Bałtyk Bieszczady Mazury Biebrzę Tatry Beskidy sprzed 50-40 lat, kiedy można było spokojnie tam wypocząć
Adam
3 miesiące temu
Nie dodano, że dzisiaj jest silny wiatr i ponad półtora metrowe fale, wszędzie są wywieszone czerwone flagi zakazujące kompieli i nikt normalny nawet nie podchodził do wody. Z przyrodą nie wygrasz
Prawda
3 miesiące temu
Spokojnie sobie plywal...prawda jest taka że w tym czasie co się to stało były naprawdę duże fale
bDmUGELD
ratownik
3 miesiące temu
K***a ile można tłumaczyć???? Ile ludzi jeszcze musi się utopić aby jeden z drugim zrozumieli, że z wodą nie ma żartow! Ile...??? Ile można tłumaczyć? Ludzie oglądacie, czytacie coś oprócz....Zlotoplskich???
Robert😀
3 miesiące temu
Już chyba na wczasy nie pojedzie. Bałtyk to nie Adriatyk , gdzie woda ciepła , przejrzysta , bez prądów i przybrzeżnych gwałtownych uskoków dna. Od ponad 20 lat jeźdzę do Chorwacji i oprócz kilku przyhotelowych plaż nie widziałem ratowników a mimo to ilość utonięć w porównaniu do ilości turystów o wiele mniejsza.
Najnowsze komentarze (31)
Ks Ranowalona
3 miesiące temu
"Do akcji ratunkowej zaangażowano załogę śmigłowca, która patroluje obszar nad wodą." Ludzie, no czy wy normalni jestescie? Gosciu sie zanurzyl, wiec jest pod woda, a ci go szukaja nad woda. W ten sposob nigdy go nie znajda. Podejrzewaja ze zostal wniebowziety?
kłapciasty
3 miesiące temu
Dał nurka i wypłynie przy brzegu Szweckim. No i szukajcie wiatru w polu. Czy dużo narobił długów które rodzina będzie spłacała ?
Laz
3 miesiące temu
Morze wyrzuci
Deep One
3 miesiące temu
Poszedł na spotkanie z Dagonem.
val
3 miesiące temu
Tam niestety są stare drewniane falochrony przy których robi się głębia... A do tego jak pisali przedmówcy wczoraj był zakaz kąpieli ze względu na silny wiatr...
TYFUS
3 miesiące temu
UCIEKŁ DO SZWECJI,PROSIĆ O AZYL POLITYCZNY.
???
3 miesiące temu
OKOŁO MĘŻCZYZNA... czyli KTO?
JA.
3 miesiące temu
Czy nie łatwiej i taniej wyposażyć stacje ratownictwa w drony tu czas się liczy bo helikopter który przycięci z daleka może zalesić tylko zwłoki topielca no i koszt przelotu jest prawie równy wyposażenia ratowników w drony
bDmUGELv
dada
3 miesiące temu
napewno jest juz na Borholmie albo i nawet w Szwecji
brak wiedzy
3 miesiące temu
Pływanie w morzu jest niebezpieczne, ponieważ jest bardzo męczące i kondycja wysiada i łapią skurcze
przewoźne
3 miesiące temu
Trzeba zmienić system kąpielisk w morzu. Powinny być ogrodzone siatkami ruchomymi z kotwicami.
maybe ?
3 miesiące temu
Może jakiś zagubiony i głodny rekin się nim zajął ?
Proste
3 miesiące temu
Ech ten Bałtyk. Ktoś coś wsypał do wody i się rozpuścił.
hahahaha
3 miesiące temu
Płynie to Timbuktu
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić