Jan Manicki
Jan Manicki| 

Irlandia wstrząśnięta. Zobacz, co matka daje mu do jedzenia

101

Młoda matka z Wielkiej Brytanii oświadczyła że od małego karmi swoją córkę frytkami i hamburgerami z McDonalda. Podkreśla jednocześnie, że nie żałuje tej decyzji. Brytyjka twierdzi, że nie ma w tym nic złego.

Irlandia wstrząśnięta. Zobacz, co matka daje mu do jedzenia
(Getty Images)

18-letnia Jamie-Leigh Gibson z Antrim w Irlandii Północej oświadczyła, że od szóstego miesiąca życia daje swojej córce jedzenie z fast foodów takich tak McDonald’s czy Burger King. Wyznanie nadeszło po tym, jak kobieta przeczytała w Internecie historię o matce, która była krytykowana za karmienie swojego dziecka produktami z KFC. Gibson twierdzi, że jej dziecko uwielbia słone przekąski i nie ma nic złego w sporadycznym karmieniu go fast foodami.

Moja córka uwielbia frytki i hamburgery – stwierdziła młoda matka.

Karmi sześciomiesięczne dziecko fast foodami. Zapewnia, że jest zdrowe

Będąca w drugiej ciąży 18-latka zapewniła, że lekarz stwierdził, że jej córka jest całkowicie zdrowa. Twierdzi, że spotkała się z wieloma nieprzychylnymi komentarzami od "starszych kobiet", ale nie przejmuje się nimi. Nikt w jej rodzinie ani wśród znajomych nie krytykuje bowiem nawyków żywieniowych jej dziecka.

Rodzina i przyjaciele mieli bardziej martwić się o to, żeby dziecko się nie zadławiło. Jamie-Leigh Gibson podkreśla że McDonald’s to tylko przekąska i córka nie je produktów z fast foodu cały czas. Ma ponadto być karmiona piersią i jeść również owoce i warzywa.

Otrzymuje bardzo dużo substancji odżywczych – podsumowała 18-latka.

Obejrzyj także: McDonald's wybrał Polskę. Takiej oferty w Europie jeszcze nie było

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić